piatok, 21. jún. 2024
Do súboja o post primátora Šamorína vstúpil tretí kandidát

Do súboja o post primátora Šamorína vstúpil tretí kandidát

1.8.2018, 18:25
Slávka Gáborová

Počet záujemcov o primátorský post nášho mesta narastá. Ešte minulý týždeň ohlásili svoj vstup do volebného boja terajší viceprimátor Csaba Orosz (SMK) a nezávislý kandidát Jozef Bednár.

Šamorínčanovi v stredu potvrdila svoju kandidatúru aj Edita Lysinová, riaditeľka šamorínskeho Gymnázia Milana R. Štefánika.

,,Budem sa uchádzať o post primátorky mesta Šamorín ako nestraníčka a nezávislá kandidátka s podporou strany Most-Híd,” uviedla E. Lysinová.

To znamená, že p. Lysinová ako nezávislá, musí volebnej komisii predložiť kandidačnú listinu s minimálnym počtom 200 podpisov voličov podporujúcich jej kandidatúru.

,,Celý svoj doterajší život som prežila v tomto meste a svoju 30-ročnú profesijnú kariéru som venovala výchove a vzdelávaniu detí. Som presvedčená, že Šamorín má potenciál byť moderným mestom, ktoré si však naďalej bude ctiť svoju minulosť a tradície. Chcem sa uchádzať o podporu všetkých tých Šamorínčanov, ktorí chcú byť na toto mesto hrdí, ktorí tu chcú vychovať a vzdelávať svoje deti, pracovať a v dôstojných podmienkach užívať dôchodok. Šamorín musí patriť všetkým, čo tu žijú - bez rozdielu.”

Súvisiaci článok: Už sú známi prví kandidáti za primátora Šamorína

edita_lysinova

Edita Lysinová

Copyright © 2024 Šamorínčan