Víťazstvo v Dubnici

24.4.2016, 09:17
Tibor Duducz
Tibor Őry

Máme ďalšie tri body! Futbalisti ŠTK Šamorín vyhrali v stretnutí 25. kola tretej ligy v Dubnici 1:0. Jediným strelcom duelu bol Lukáš Čemba.

Charakter zápasu bol taký, aký náš tím predpokladal. Domáci sa sústredili na obranu, naši chalani mali viac z hry.

Proti dôslednej obrane sme v prvom polčase vypracovali dve šance, ale Čemba a Leonel ich nevyužili.

Po zmene strán sme sa dočkali zaslúženého gólu v 63. minúte, keď z hranice šestnástky trafil Lukáš Čemba.

Domáci po inkasovanom góle otvorili obranu, my sme nevyužili viacero šancí. V závere sme mali šťastie, keď po skrumáži išla lopta tesne vedľa. Naše víťazstvo bolo zaslúžené.

Mike Keeney, kouč ŠTK: “Súper mal dobre organizovanú defenzívu, museli sme tvrdo bojovať. Opäť sme si vypracovali veľa šancí, no dali sme iba jeden gól. Sme radi za ďalší trojbodový zásah. Tešíme sa na budúcotýždňové derby proti Veľkému Mederu.“