štvrtok, 25. júl. 2024

V Šamoríne sa uskutočnia najväčšie šípkarské preteky na Slovensku. Diváci majú vstup voľný

17.2.2020, 10:50
Slávka Gáborová

Tretí ročník najväčšieho šípkarského podujatia na Slovensku je za dverami. Tí najlepší vám predvedú svoje majstrovstvo už 21. – 23. februára 2020 v kongresovej sále VICTORY.

Príďte do x-bionic® sphere a uvidíte šípkarské hviezdy svetového formátu. Turnaj bude rozhodovať a komentovať jedinečný Russ „The Voice“ Bray, ktorý je známy originálnym prejavom.

Prihlásiť sa môže každý, preto neváhajte, registrujte sa do stredy 19. februára a zapojte sa do hry o atraktívnu finančnú prémiu 20 000 €.

Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú podporiť súťažiacich, sme pripravili aj bohatý sprievodný program a večer s príjemnou zábavou v kruhu rodiny a priateľov.

V piatok na vás čakajú bowlingové dráhy a biliardové stoly. Celý deň platí akcia „1 + 1“ na tvrdý alkohol v Legends bare, kde na záver vypukne skvelá afterpárty. Ale to ešte stále nie je všetko!

Šťastie si môžete vyskúšať aj v pokrovom turnaji Rebuy Stars a hrať o zaujímavé ceny. V sobotu po 20.00 zažijete napínavé finále turnaja s Russom Brayom.

Okrem toho bude v gastro zóne pri Tuli® Cinema po oba dni k dispozícii Gastro bufet Praclík s množstvom pochúťok a o váš smäd sa postará náš partner Pernot Ricard.

Vstup na túto nezvyčajnú športovú udalosť je pre verejnosť voľný!

Príďte sa dobre zabaviť s celou rodinou!

Copyright © 2024 Šamorínčan