streda, 28. feb. 2024
jessica

V Šamoríne pretekala dcéra speváka Brucea Springsteena

25.7.2018, 07:40
Šport24.sk

Medzinárodné preteky v parkúrovom skákaní prilákali na Slovensko svetovú špičku v tomto už na prvý pohľad krásnom športe. Vo svetle reflektorov pútala najväčšiu pozornosť svojimi výkonmi, ale aj slávnym menom Američanka Jessica Springsteen (26), dcéra kráľa svetovej hudby Brucea Springsteena (68).

Šarmantná jazdkyňa svojmu otcovi v Šamoríne rozhodne hanbu neurobila, keď počas troch súťažných vystúpení získala zlato, bronz a v nedeľnej Grand prix skončila štvrtá.

„Je to naozaj Springsteenova dcéra?“ pýtali sa neveriacky mnohí diváci, keď ohlásili na štarte jej meno. Napriek tomu, že má slávne korene, pôsobila Jessica skromne. „Bežní ľudia by nemali šancu spoznať ju. Medzi pretekármi sa o nej hovorí, že nemá žiadne hviezdne maniere,“ povedala nám jedna z fanúšičiek Dominika, ktorá si hviezdu nedala ujsť.

Jessica je jediná dcéra Brucea Springsteena. Keďže jej otec búrlivák sa stal začiatkom deväťdesiatych rokov 20. storočia svetovou speváckou hviezdou, zažiadalo sa mu viac súkromia mimo dotieravých fotografov, a tak sa s celou rodinou presťahovali z Los Angeles do New Jersey. Springsteenova rodina v tomto meste vlastnila konskú farmu a preto malá Jessica začala jazdiť už od svojich 5 rokov.

Mladá slečna tak vyrastala v jazdeckom sedle, a aj keď sa v dospelosti chvíľu živila ako modelka, neskôr si vybrala kariéru profesionálneho jazdca. Jej otec ku koňom veľmi neinklinoval, tvrdí sa však, že Jessica zdedila jeho divošskú povahu...

Celý článok si môžete dočítať na stránke Šport24.sk a viac foto nájdete TU.

jessica-springsteen-bruce-springsteen-fathers-day-1528724185

Copyright © 2024 Šamorínčan