pondelok, 27. máj. 2024

Príďte sa pozrieť a podporiť šípkarov na Darts Slovak Open 2019

13.2.2019, 03:56
Slávka Gáborová

Príďte s celou rodinou do x-bionic® sphere a zažite atmosféru a neopakovateľný športový zážitok z najväčšej šípkarskej udalosti na Slovensku!

x-bionic® sphere sa už po druhýkrát stane dejiskom najväčšieho šípkarskeho podujatia na Slovensku – Darts Slovak Open 2019. Od piatka 22. do nedele 24. februára budú v kongresovej miestnosti Victory súťažiť najlepší šípkari z celého sveta v dvoch rankingových turnajoch. V hre je veľmi atraktívna finančná prémia v celkovej hodnote 20 tisíc eur a body do svetových rebríčkov.

Kým minulého ročníka sa zúčastnilo okolo 350 šípkarov, tento rok je zaregistrovaných vyše 550 pretekárov z 30 krajín sveta a ich počet stále rastie. Darts Slovak Open bude hostiť hviezdy svetového formátu, akými sú Lisa Ashton, Tony O’Shea, alebo Scott Waites.

Prihlásiť sa môže úplne každý, koho baví tento šport. Registrácia je otvorená až do 20. februára TU

Pódiové zápasy na Darts Slovak Open 2019 bude znovu rozhodovať najpopulárnejší caller sveta  - 61 ročný Angličan Russ Bray, vďaka svojmu nezameniteľnému chrapľavému hlasu známy ako „ The Voice“.

DARTS SLOVAK OPEN odštartuje vo štvrtok 21. februára o 19. hodine, kedy sa odohrá exhibícia za účasti štyroch hviezd organizácie BDO (British Darts Organisation). Tešiť sa môžete na Lorraine a Deana Winstanley, Tonyho Martina a Anastasiu Dobromyslovu.

Program bude gradovať v piatok napoludnie zahrievacími turnajmi mužov a žien a od 19. hodiny začína turnaj Slovak Masters. Hlavný turnaj víkendu – Slovak Open sa začne v sobotu o 10. hodine a večer prídu na rad pódiové zápasy, v ktorých sa bude rozhodovať o víťazoch oboch turnajov. Zápolenie sa ukončí v nedeľu, kedy si svoje sily zmerajú mužské, ženské a zmiešané dvojice.

Celé podujatie, vrátane sobotňajšej afterparty s účastníkmi turnaja v Legends’ Bar, je prístupné verejnosti a  divákov čaká okrem stretnutia s hviezdami tohto športu aj množstvo sprievodných aktivít. Návštevníci si počas turnaja budú môcť zahrať bowling, či biliard, a zabaviť sa pri dobrej hudbe. Tí odvážnejší môžu skúsiť šťastie na pokrovom turnaji ReBuy Stars, v ktorom sa bude hrať o atraktívnu finančnú výhru ale aj vecné ceny. Počas celého trvania Darts Slovak Open 2019 si budete môcť zakúpiť občerstvenie a nápoje v gastro zóne pri Tuli® Cinema a o váš smäd sa postará bar s miešanými nápojmi či stánky s výčapmi (Zlatý Bažant 10% a Zlatý Bažant '73).

Voľný vstup na podujatie, všetci ste srdečne vítaní!

Viac informácií nájdete TU.

0

Copyright © 2024 Šamorínčan