štvrtok, 25. júl. 2024
foto_elements_resort_6

Športový rezort Elements Resort mení názov

27.1.2016, 20:13
Tlačová správa

Svetovo najoceňovanejšia značka športovej technológie zo Švajčiarska sa stáva strategickým partnerom najväčšieho športového rezortu v strednej Európe.

Informácia bola zverejnená na stránke Strategie.

Názov komplexu tak už nie je Elements Resort ale x-bionic sphere. Hrať v ňom budete môcť 27 olympijských športov.

Za posledných 10 rokov vyhrala spoločnosť X-Bionic viac ako 400 medzinárodných dizajnérskych cien a trofejí za dizajn, funkčnosť, ergonomiku a inováciu.

Je to jediná značka na svete, ktorá získala prestížnu cenu Plus X Award 7-krát za sebou, čím sa stala najinovatívnejšou značkou vôbec.

Značka je vyvíjaná vo Švajčiarsku a vyrábaná v Taliansku.

„Našim cieľom je, aby profesionálni, či amatérski športovci, športoví nadšenci alebo ľudia túžiaci po relaxe a oddychu našli všetko čo potrebujú práve v x-bionic® sphere. Aby tu športovali, zabávali sa, ubytovali sa v hoteli, najedli v jednej z našich reštaurácií, či zabavili v kine alebo na vodných atrakciách,“ hovorí Tomáš Mácha, PR Specialist, x-bionic® sphere.

Momentálne je už funkčný jazdecký a plavecký areál. Pred dokončením je futbalový a atletický štadión, tribúna pre 5 tisíc ľudí, tiež aréna na basketbal, hádzanú, volejbal.

Gymnastická hala je už v prevádzke, fitness centrum tesne pred otvorením.

V hoteli sa finišuje s prácami na piatich pavilónoch, kongresových priestoroch, reštauráciách a voľnočasových priestoroch.

Najväčšiu časť rezortu tvorí najmodernejší jazdecký areál v strednej Európe s rozlohou takmer 380 tis. m².

X-Bionic Sphere má byť kompletne dokončené koncom roka 2017. Autorom myšlienky a investorom rezortu je finančník a podnikateľ Mario Hoffmann.

Copyright © 2024 Šamorínčan