streda, 24. júl. 2024

#smevtomspolu: Podporme šamorínske reštaurácie

1.3.2021, 11:00
Peter Gábor

Vieme, že v týchto nestálych časoch nič nie je samozrejmosťou. Nie sme istí, kedy pôjdu naše deti do školy, kedy si budeme môcť sadnúť s priateľmi, ani či budeme môcť ísť zajtra do roboty a nebudeme musieť ostať doma pre pozitívny test.

 

Zároveň nám však momentálna situácia ponúka možnosť ukázať, akými sme ľuďmi a dáva nám možnosť podať pomocnú ruku. Okrem ohrozenej skupiny ľudí, koronavírus zasadil tvrdý úder aj šamorínskym podnikateľom v gastronomickej oblasti.  Šamorínčan by vás chcel preto vyzvať, aby ste ich podporili.

 

 

V našom meste je veľa prevádzok, ktoré fungujú len na donášku alebo cez výdajné okienko. Niektoré ponúkajú aj vyhrievané terasy, ale prichádzajúce zimno obdobie nepraje príjemnému posedeniu na terase. Ak chcete urobiť dobrý skutok, tak keď budete najbližšie uvažovať, čo si dať na obed alebo večeru, skúste si otvoriť jedálny lístok niektorej z našich šamorínskych reštaurácií a objednať si u nich jedlo. Určite sa veľmi potešia.

 

 

Snáď sa nám podarí udržať ich teraz nad vodou. A potom, keď sa toto celé skončí, budeme môcť si ísť sadnúť na pivo alebo na palacinky do nášho obľúbeného podniku.

 

 

Reštaurácie po kliknutí na čítaj ďalej.

 

 

 

 

Pre majiteľov reštaurácií: Chceli by sme vás vyzvať, aby ste sa nám ozvali a poskytneme vám zadarmo reklamný článok na našej stránke a facebooku SPRÁVY-Šamorínčan.sk. Každý týždeň budeme uverejňovať zoznam reštaurácií, ktoré roznášajú jedlá obyvateľom Šamorína a blízkeho okolia. Túto podporu vám budeme poskytovať až do skončenia protikaranténych opatrení.

 

 

Market Bistro & Cafe – Príďte si ku nám oddýchnuť a vychutnať dobré jedlo. Od pondelka už konečne opäť aj na terase, a vo vykúrenom stane.  Čerstvosť, sezónnosť, kvalita, príjemná a priateľská atmosféra… to je MARKET Bistro pri trhovisku.

 

 

Aktuálnu ponuku a jedálny lístok nájdete na facebookovej stránke – tu.

 

Bella Italia Pizzeria – jedna z najstarších pizzérií v Šamoríne.

Výborný objednávkový systém, ktorý využíva mnoho Šamorínčanov funguje rýchlo, efektívne a zákaznícky prívetivo.

Viac info na stránkach: www.bellaitaliapizzeria.sk

 

Gastro Slovakia Ring – ponuka kvalitných a tradične-netradičných jedál prostredníctvom rozvozu.

Na zostavenie vlastného menu a online objednanie možno využiť novú prehľadnú stránku https://gastro.slovakiaring.sk/sk/ , mobilné číslo +421 917 859 105 alebo email delivery [at] slovakiaring.sk.

Prajeme vám dobrú chuť!

 

Pizzeria Lombardi – Známa šamorínska pizzeria Lombardi pizza na Hlavnej 62 ponúka nielen všetkým jedákom chrumkavú pizzu počas celého týždňa.

Rozvoz Šamorín a okolie. Objednávky na telefónnom čísle:  0917 939 939. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť aj na stránke www.lombardi.sk.

 

P.P.PIZZA - je vyrobená z pravého talianskeho cesta, na ktorého výrobu potrebujete síce jednoduché, ale kvalitné suroviny: voda, soľ, taliansky extra panenský olivový olej, materské droždie a špeciálna zmes múk.

Donášku takejto vynikajúcej a chrumkavej talianskej P.P.PIZZE si môžete objednať na tel. čísle  0907 121 341.

Reštaurácia Samaria  Od pondelka do piatka ponúka výhodnú dennú ponuku, ktorá pozostáva z polievky, troch druhov hlavných jedál a chutného dezertu. Všetky starostlivo pripravované jedlá samozrejme radi privezú aj k vám domov.  Informácie a objednávky: 0908 14 14 24   Denné menu  Jedálny lístok

 

 

 

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan