Šamorínčania zápas v Púchove nezvládli

22.9.2019, 15:45
Tibor Duducz/ FC ŠTK
Tibor Őry

Nezvládli sme zápas v Púchove. V stretnutí 10. kola II. ligy ŠTK Šamorín prehral 3:5.

,,Urobili sme veľa chýb. Aj individuálnych,“ povedal na začiatok Juraj Baláž, asistent trénera ŠTK. ,,Púchov mal miernu prevahu, nebezpečný bol hlavne po krídlach,“ pokračoval náš tréner. Domáci dali v prvom polčase za dve minúty dva góly.

,,Na druhý polčas prišiel na ihrisko Tomi Méry, ktorý oživil našu hru. Znížili sme, no tento gól viac pomohol Púchovu, ktorý rýchlo dal ďalšie dva góly a rozhodol o zápase,“ dodal Juraj Baláž.

Najbližšie nastúpime v nedeľu 29. septembra, o 10.30 hod privítame Slovan B. A potrebujeme vyhrať!

Púchov – ŠTK Šamorín 5:3 (2:0)

Góly: 37. Krčula (11 m), 38. Vlček, 58. Michlík, 60. Holiš, 87. Munyorove – 54. Leginus, 76. a 90. Rymarenko (druhý z 11 m)

ŽK: Pavlovič, Ozimý – Čunta, Mezovský

Rozhodoval: Parilák

Diváci: 601

ŠTK Šamorín: Slančík – Mezovský, Malý, Válek, Čunta – P. Nagy, Németh (83. László), Leginus – Sharani, Rymarenko, Pidruchnyj (46. Méry, 72. Castillo)