nedeľa, 19. máj. 2024
Šamorínčan Boki vo finále súťaže Česko Slovensko má talent 2018

Šamorínčan Boki vo finále súťaže Česko Slovensko má talent 2018

28.11.2018, 15:13
Slávka Gáborová

V našom meste žije veľké množstvo šikovných ľudí. Dokazuje to aj príbeh talentovaného Šamorínčana Gábora Bokora, ktorý postúpil do finále televíznej šou Česko Slovensko má talent 2018.

Moje deti mi povedali, že Boki je vôbec prvý raper, ktorý v tejto talentovej súťaži postúpil až do finále a jeho pesničky sú super. :-)

A čo povedal po sobotňajšom semifinálovom úspechu? „Bolo to pre mňa extrémne nečakané, vôbec som to nečakal. Keď som postúpil z kastingu, povedal som si, že super, chvála Bohu, odvysielajú ma v telke. Ale to, že semifinále a nakoniec sa dostať do finále, tak to je pre mňa obrovská pocta. Ďakujem všetkým mojim fanúšikom,“ povedal šťastný Gábor, ktorý je skôr známy pod menom Boki.

Z jeho pôsobenia v súťaži je nadšená aj porota. „Si hotový raper, ani neviem, čo tu robíš, ďakujem, že si prišiel,“ povedala speváčka Marta Jandová. Šéf poroty Jaro Slávik vidí budúcnosť Bokiho celkom jasne. „No, vy už dlho maľovať nebudete,“ povedal.

Mladý 23-ročný Šamorínčan totiž v civilnom živote pracuje ako maliar-natierač. Hudbe sa však venuje už od svojich 13 rokov a a rapu od roku 2008. Boki už má za sebou veľké množstvo koncertov. „Vystupoval som už s Majkom Spiritom, Čistým Chovom, Egom, Mojou Rečou, Benom Christovaom, ale robil som aj predkapelu Rytmusovi,“ prezrádza Boki.

Boki-rodicia

Gábor Bokor so svojimi hrdými rodičmi.

Boki túži po víťazstve túži, no zostáva pri zemi. Keby však vyhral, chcel by si otvoriť vlastné nahrávacie štúdio alebo rádio, ktoré by vysielal len rap.

Gábora môžeme posunúť k celkovému víťazstvu v súťaži Česko Slovensko má talent zaslaním esemesky. Finále sa začína už túto sobotu na televízii JOJ o 20.35. Držíme palce.

0-1

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan