štvrtok, 25. júl. 2024
boki

Pluska: Boki je rád, že televíznu šou nevyhral. Prečo?

10.2.2019, 15:16
Pluska.sk

Šamorínčan Gábor Bokor (23), ktorý si hovorí Boki, skončil v Talente na druhom mieste. Jeho fanúšikovia boli síce sklamaní, no raper z toho hlavu v smútku nemal ani na chvíľu. Ako sa mu zmenil život po súťaži? Neuveríte, čo mu teraz vypisujú fanynky na sociálnych sieťach!

Je pár týždňov po finále. Ako veľmi cítiš zmenu v tvojom živote?

Cítim obrovskú zmenu, keďže som sa zviditeľnil, ľudia ma na ulici spoznávajú, fotia sa, gratulujú. Žijem si svoj sen.

V Česko Slovensko má talent si skončil na druhom mieste. Predsa len, nezamrzelo ťa to?

Som rád, že som nevyhral. Je to väčšia motivácia pre mňa, makať ďalej.

Ako vnímaš fakt, že mnoho tvojich fanúšikov písalo útočné komentáre na Nikolku, ktorá súťaž vyhrala? Vraj šou nebola fér a ty si ich víťaz.

Bolo to pre nich určite ťažké, keďže som bol ich favorit, ale časom sa s tým zmierili a prišli na to, že vyhrať šou neznamená vyhrať všetko. Pre nich som víťaz bez výhry.

Aká atmosféra vládla v zákulisí počas šou? Bola medzi vami súťažiacimi rivalita?

Nebola žiadna rivalita. Všetci sme priali jeden druhému veľa šťastia. Ja som to ani nebral ako súťaž, skôr ako moje najväčšie vystúpenie v kariére. Užili sme si to.

Čo ti dala a čo vzala súťaž?

Dala mi tisíce fanúšikov, ale aj neprajníkov. Ale to je normálna vec. Nikdy sa nezavďačíš všetkým. Ale, samozrejme, dala omnoho viac dobrých pozitívnych vecí ako negatívnych. Som spokojný.

Jaro Slávik hovoril, že pre Talent si skôr ty prínosom ako šou pre teba osobne. Myslíš si, že vo svete hudby máš teda čochvíľa isté miesto?

Jaro Slávik vie, čo rozpráva, je to múdry človek. Myslím si, že som oživil súťaž a namotivoval veľa ľudí, aby sa prihlásili a vyskúšali to. Veď keď nevyskúšaš, nevieš (úsmev). Sú to roky driny, ale ja si myslím, že mám miesto na scéne.

Máš priateľku? Ak nie, určite tým potešíš mnohé fanúšičky. Majú u teba šancu alebo vzťah nechceš?

Som nezadaný. Momentálne by som určite nemal čas na vzťah, keďže som stále niekde preč. Ale keď príde tá pravá, tak budem len rád. Hlavne nech vie variť.

Stíhaš na sociálnych sieťach odpisovať fanúšikom alebo máš na to manažéra?

Nestíham každému odpisovať, samozrejme, to sa nedá. Ale všímam si ich a som im vďačný za všetko. Veď bez nich by som nebol tam, kde som.

Čo ti najčastejšie vypisujú dievčatá? Prekvapila ťa nejaká správa alebo požiadavka?

Väčšinou chcú, aby som im vymaľoval byt (smiech). Ešte je z teba maliar? Máš nejaké nedorobené zákazky alebo si s tým sekol a už iba v ruke držíš mikrofón? V decembri som dokončil moju poslednú zákazku a od januára sa venujem iba hudbe. Makám na novom albume, čiže by som ani nestíhal chodiť do práce, aj keď ma bavila.

Viac nájdete na Pluska.sk.

Copyright © 2024 Šamorínčan