streda, 24. júl. 2024

Pozvánka na jedinečné preteky štvorzáprahov

26.7.2019, 14:34
Slávka Gáborová

Už druhý týždeň si v Šamoríne merajú sily top jazdci z celého sveta na podujatí X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica.

Prvý vzrušujúci týždeň podujatia  X-BIONIC® SUMMER TOUR by presented by Energochemica 2019 je už síce definitívne za nami, ale jazdcov a divákov čakajú ešte dva vzrušujúce víkendy. Podujatie sa koná  od 16. júla a potrvá až do 4. augusta 2019. Počas troch týždňov sa na súťažiach predstavujú elitní jazdci z celého sveta a medzi nimi aj najlepší slovenskí jazdci.

2MV_5928

Tento víkend sa po prvý krát v rámci podujatia X-BIONIC® SUMMER TOUR presented by Energochemica konajú aj netradičné súťaže štvorzáprahov.

Pozývame divákov na prvú súťaž tohto typu, ktorá sa bude konať v sobotu o 20:30 hod. na vonkajšom kolbisku a predstaví sa na nich osem svetových šampiónov, ktorých nájdete na hviezdne obsadenej štartovej listine.

Okrem záprahov sa  predstavia aj skokoví jazdci - v sobotu počas súťaže DERBY o 13:30 hod a v nedeľu na vyvrcholení týždňa - Grand Prix, o 13:30 hod.

Posledný týždeň podujatia bude venovaný súťaži Pohár národov mladých jazdcov, juniorov a detí, na ktorom sa predstavia aj pony kone a vrcholom týždňa bude opäť nedeľná Grand Prix.

Ide o mimoriadne divácky zaujímavé preteky, na ktoré je rovnako ako na celé podujatie, vstup pre verejnosť voľný

Pre viac informácií o podujatí navštívte naše stránky uvedené nižšie alebo si pozrite úplný zoznam jazdcov tu.

Web: https://www.x-bionicsphere.com/

Facebook x-bionic equestor sphere: https://www.facebook.com/equestorsphere/

Youtube x-bionic equestor sphere: https://youtu.be/sbUB3eJEpFo

2MV_7261

 

Copyright © 2024 Šamorínčan