piatok, 23. feb. 2024
Poďakovanie šamorínskym hasičom

Poďakovanie šamorínskym hasičom

16.8.2018, 08:21
Peter Gábor

Z facebookovej stránky Prezídia Hasičského a záchranného zboru vám prinášame poďakovanie šamorínskym hasičom za pomoc pri nehode z 13. augusta v Rovinke.

Príspevok uverejňujeme bez úpravy. Pôvodný článok tu.

Včera sa mojej mame stala nepríjemná udalosť, bola účastníkom dopravnej nehody na vjazde do Rovinky, cez to všetko, že utrpela silný náraz do zadnej časti od auta za ňou, ktoré vôbec nebrzdilo (šofér zahľadený do neznáma) a následne aj prednej časti auta, bola z nemocnice prepustená na liečenie doma...

Ľudia prosím vás, viem, že nám z toho tepla kvasí v hlavách, ale venujte sa naozaj tomu, čomu sa za volantom venovať máte. Nejdem tu hádzať na nikoho špinu, z toho som sa už vyspal, ale mohlo všetko dopadnúť horšie...

Predovšetkým sa chcem touto cestou poďakovat HASIČOM zo Šamorína, chalani z vášho prístupu by si mali mnohí ľudia brať príklad, naozaj, pomáhali ste do poslednej chvíle kým sme vrak dostali na príves, za to VEĽKÁ VĎAKA.

Taktiež, prvý na mieste bol náhodne prechádzajúci záchranár smerujúci do služby, TÓNO z DUNAJSKEJ STREDY, ktorý sa nepohol od mojej mamy na krok, ukludňoval ju celý čas čo sedela nehybne v aute až kým neprišla sanitka, bol by som veľmi rád, keby sa toto dostalo až k nemu, prípadne keby sa ozval, rád by som mu vyjadril vďaku osobne, preto vás prosím o zdieľanie priatelia.

nehoda rovinka nehoda rovinka1 nehoda rovinka2

Copyright © 2024 Šamorínčan