streda, 29. máj. 2024

Náhradný termín diskusie: Odpadové hospodárstvo mesta – novinky 2021

26.3.2021, 17:00
Peter Gábor

Už poznáme náhradný termín odloženej diskusie.

Pozývame vás na pokračovanie našej série diskusií s predstaviteľmi mesta Šamorín o aktuálnych témach. V týchto debatách sa budeme zameriavať na aktuálne témy zo života v našom meste. Cieľom je vo vzájomných rozhovoroch a spolupráci hľadať možnosti pre lepšie fungovanie nášho mesta ako aj priblížiť fungovanie mesta občanom.

 

Téma: Odpadové hospodárstvo mesta - novinky 2021. Diskusia sa uskutoční v utorok 30.3. o 16:00.

 

Moderátor:    Mgr.Valéria Kličková Szomolai

Diskutujúci:   Ing. Ervin Sármány - prednosta MsÚ

                        Ing. Arnold Kocsis – vedúci referátu ŽP

Dostali sme do redakcie už veľa otázok k tejto téme. Prioritne sa budeme venovať hlavnej novinke v odpadovom hospodárstve v roku 2021- zberu biologicky rozložiteľného odpadu. Samozrejme, ak zostane čas, odpovieme aj na ďalšie vaše dotazy. V prípade, že zostane veľa nezodpovedaných otázok, budeme uvažovať nad pokračovaním v tejto téme. Prípadne na otázky odpovieme na našich stránkach.

Verím, že si táto novinka získa vašu priazeň a radi by sme v nej dlhodobo pokračovali. V dlhodobom výhľade uvažujeme nad mesačnou periodicitou diskusií (napr. každý prvý štvrtok v mesiaci) a zapojení aj iných inštitúcií nielen mestského úradu (školy, knižnica, kultúrny dom...).

 

Prosíme všetkých, ktorí majú záujem aktívne sa zapojiť, aby posielali hlavne otázky týkajúce sa danej témy. Na všetky otázky sa budeme snažiť priniesť odpoveď, či už v samostatnej diskusii na danú tému, alebo písomne na našich stránkach.

Na sledovanie diskusie sa nebudete musieť prihlasovať do žiadnej aplikácie. Stačí keď si otvoríte stránku:

http://samorin.e-jo.in

http://somorja.e-jo.in

 

Počas prenosu môžete priamo na uvedených stránkach písať otázky do diskusie (písať môžete v obidvoch jazykoch). Budete môcť hlasovať za otázku, ktorá sa Vám páči a takto ju posunúť dopredu - stačí kliknúť na ikonu palec pri otázke. Otázky môžete posielať aj dopredu na našu e-mailovú adresu: samorincan [at] gmail.com. Vopred si však vyhradzujeme právo nepoložiť otázku, ktorá bude obsahovať vulgarizmy, prípadne bude niekoho urážať alebo dehonestovať jednotlivca alebo skupinu obyvateľov.

Diskusia potrvá približne jednu hodinu a samozrejme máme pre vás pripravenú aj krátku anketu. Otázky,na ktoré sa nestihne odpovedať ,budú zodpovedané dodatočne na našich stránkach.

Copyright © 2024 Šamorínčan