pondelok, 22. júl. 2024
Kandidátka na primátorku Edita Lysinová: Aj ženy sú schopné veľkých vecí

Kandidátka na primátorku Edita Lysinová: Aj ženy sú schopné veľkých vecí

5.11.2018, 11:52
Politická reklama, Edita Lysinová

Vážení Šamorínčania,

som Edita Lysinová, rodená Bábiová a  v novembrových komunálnych voľbách sa uchádzam o post primátorky mesta. Mám 51 rokov , vyštudovala som Matematicko – fyzikálnu fakultu UK v Bratislave. Tridsiaty školský rok  pôsobím na Gymnáziu M. R. Štefánika v Šamoríne, z toho 15 rokov ako riaditeľka. Som matkou dvoch dospelých detí.

foto2

Šamorín pre mňa znamená môj domov, istotu, rodinu, pretože tu žijem celých 51 rokov. Poznám jeho ľudí, jeho krásy, ale vidím aj problémy, ktoré sa dajú riešiť.  Svoj volebný program som postavila tak, aby všetko, čo sľúbim, som dokázala aj splniť. Predstavila som ho prostredníctvom videonahrávok na Facebook – u , aj na osobných stretnutiach s voličmi .

Ak mi vo voľbách dáte svoj hlas, budem môcť podporovať  a ešte viac rozvíjať to, čo prináša mestu dobré meno - kultúrne telesá ako CSALLÓ, CSALI , PRVOSIENKA, HARMONIA CLASSICA, AT HOME GALLERY, spevácke zbory Sancta Maria a HÍD, športové kluby, občianske združenia ...

Budem spolupracovať aj so všetkými cirkvami v meste. Tradičné a obľúbené akcie  ako jarmoky, festivaly – samozrejme vrátane rómskeho – budú naďalej súčasťou života nášho mesta. A nezabudnem ani na obyvateľov Šámotu, Bučuházy a Kraľovianok a mestských častí – Mliečna a Čilistova.

Uvidíte, že aj ženy sú schopné veľkých vecí a že slogan  z mojich billbordov a plagátov – „ Zmena pre Šamorín , zmena pre Šamorínčanov „– myslím vážne.

billboard_vizual-1

Copyright © 2024 Šamorínčan