nedeľa, 16. jún. 2024
Kandidát na primátora Jozef Bednár: Voľte toho, komu by ste zverili kľúče od svojho domova

Kandidát na primátora Jozef Bednár: Voľte toho, komu by ste zverili kľúče od svojho domova

6.11.2018, 11:50
Politická reklama, Jozef Bednár

Milí Šamorínčania,

už túto sobotu 10.11. budeme rozhodovať o tom, kto nás bude zastupovať ako poslanec v mestskom zastupiteľstve a tiež kto nás bude reprezentovať ako primátor Šamorína. Na jeden deň my občania získame neobmedzenú moc rozhodnúť o ďalšom smerovaní nášho mesta.

Patrím k tým, ktorí sa uchádzajú o Vašu priazeň. Rozumiem hlasom tvrdiacim, že mesto by mali zastupovať primárne ľudia, ktorí sa v Šamoríne narodili. Ľudia, ktorých predkovia písali dejiny Šamorína. Ale aj my ostatní by sme mali dostať šancu. Žijem tu s rodinou už 13 rokov. Naše mesto mi za ten čas prirástlo k srdcu. Spoznal som v dostatočnej miere jeho pulz. Verím preto tomu, že ak sa obe skupiny Šamorínčanov rozhodli uchádzať vo voľbách o možnosť verejne slúžiť mestu a jeho občanom, Šamorín z toho môže len profitovať.

Nech v tomto súboji vyhrá ten najlepší.

Šamorín je domovom tak ľudí, ktorí v ňom vyrástli. Ale aj ľudí, ktorí v tomto krásnom meste našli domov počas svojho života.  Šamorín je domovom všetkých ľudí, ktorí v ňom žijú, bez ohľadu na ich národnosť.A práve v tomto je aj jeho najväčšie bohatstvo. Ak budú všetci Šamorínčania ťahať za jeden koniec povrazu a navzájom sa obohacovať, bohatý bude aj samotný Šamorín.

Milí Šamorínčania, ďakujem za podporu na mojej predvolebnej ceste. Tiež za podporu pri presadzovaní mojej vízie pre mesto, ktorú som nazval „Šamorín 2022“. Celý čas som sa snažil o korektnú, slušnú a obsahovo orientovanú kampaň. Ale – kto robí, robí aj chyby. Preto ak som sa na mojej ceste niekoho dotkol, ak sa mi na nej niečo nevydarilo, ospravedlňujem sa.  

Milí Šamorínčania, prosím Vás, aby ste o pár dní využili svoje právo. A postavili sa svojím hlasom za tých kandidátov, ktorí chcú ľudí v meste spájať.  Za kandidátov, ktorí sa budú za každých okolností stavať za všetkých Šamorínčanov.

„Voľte toho, komu by ste zverili kľúče od svojho domova...,“takto radil český legendárny filmový režisér Miloš Forman ľuďom, podľa čoho sa majú rozhodovať vo voľbách.

Prosím, zvážte dobre aj Vy, komu tentokrát zveríte kľúče od nášho mesta. Ale najmä príďte voliť.

Náš Šamorín si to zaslúži.

S úctou,

Jozef Bednár

nezávislý kandidát na primátora Šamorína

https://www.samorin2022.sk/

BEDNAR-10

Copyright © 2024 Šamorínčan