benes

Eb-selejtezők: Bénes László kikerült a szlovák keretből

2019.6.10. 08:19
parameter.sk

A szlovák válogatott szövetségi kapitánya, Pavol Hapal szűkítette keretét a Jordánia elleni barátságos meccs után.

Szlovákia kedden este 18 órai kezdettel játssza következő Eb-selejtezőjét, ezúttal Azerbajdzsánban, ahová viszont már nem utazik el Bénes László, valamint Dominik Greif, Lukáš Štetina, Martin Chrien és Samuel Mráz.

Bénes a Jordánia elleni mérkőzés 61. percében állt be, onnantól végig játszott. Ez volt a második mérkőzése a válogatottban.

Greif a második félidőt védte végig. Chrien és Mráz talán a legnagyobb vesztesek ebben, hiszen mindketten gólt is szereztek az 5:1-re megnyert meccsen. Egyébként Chrien kezdett, a 73. percben pedig épp Mráz váltotta őt.

Szlovákia eddigi két Eb-selejtezőjéből egyet 2:0-ra megnyert Magyarország ellen, majd kikapott Walestől (0:1).