2024. máj. 17., péntek
Bajnokcsapat!

2016.6.4. 11:18
Tibor Duducz

Bravóóóóóóó! Bravó, bravisszimó! Bajnokok vagyunk! Mi vagyunk a legjobbbak! Az STK Somorja a harmadik liga 32. fordulójában 5:0-re legyőzte a Privigye csapatát és az első helyünket már senki sem tudja tőlünk elvenni!

Somorjai félórás orkán! A 7. percben még Kuba nagy helyzetet hagyott ki, de az elso negyedóra végén csapatkapitányunk Vlado Pončák megszerezte a a vezetést. A 21. percben gyönyörűen adott be balról Ágh Zoli és Ľubo Mezovský közelről talált a hálóba.

Ěs ez nem volt minden! A kék – fehér koncert tovább folytatódott! Öt perccel később a gólzsákunk Kuba Gyuri talált be egy méterről. A díszelőadásunkat fél óra játék után Leonel világszínvonalú szólóval fejezte be. A fordulás után a srácok folytatták a remek játékot. A 64. percben Leonel ismét ámulatva ejtette a somorjai közönséget. 5:0!