streda, 28. júl. 2021
Snímka obrazovky 2019-10-23 o 16.00.18

Historicky rekordná návštevnosť stránky Šamorínčan/ Somorjai

23.10.2019, 15:28
Vladimír Gábor

Portál Šamorínčan zaznamenal počas uplynulého mesiaca historicky rekordnú návštevnosť. Našu stránku navštívilo viac ako 42 440 používateľov.

Počas uplynulého mesiaca sme uverejnili 120 správ zo života nášho mesta a jeho okolia, propagovali sme viac ako 20 kultúrno-spoločenských a športových podujatí a priniesli pre vás  40 pracovných inzerátov.

Keďže Šamorínčan je médium, ktoré chce spájať, pripomíname aj našu stránku SOMORJAI.SK, na ktorej prinášame či už vlastné alebo sprostredkované články a tiež propagáciu podujatí v maďarskom jazyku.

Chceli by sme sa aj týmto spôsobom poďakovať našim podporovateľom. Aj vďaka ich pravidelným finančným príspevkom môžu obe stránky fungovať.

Táto podpora je však pre nás aj výzvou, aby sme sa zlepšovali, o čo sa neustále snažíme.

Vďaka záujmu čitateľov o web Šamorínčana môžu byť spokojní aj naši inzerenti. V rámci ponúkaných možností na propagáciu v našom meste dosahujeme najlepšie výsledky za najlepšie ceny.

Sme radi, že reklama na našich stránkach oslovuje aj obyvateľov okolitých obcí. Ako nám potvrdili viacerí naši inzerenti, na základe reklamy na www.samorincan.sk sa im ozývajú aj zákazníci s Dunajskej Lužnej, Hamuliakova alebo Kvetoslavova.

Našou snahou je podporovať rozvoj podnikania v Šamoríne a blízkom okolí. Chceme dať vedieť obyvateľom mesta aj okolitých obcí, že väčšinu z toho, čo potrebujú (domáce potreby, kvalitné oblečenie, vstavané skrine, matrace, relax, doplnky zdravej výživy či rôzne služby nájdu aj v našom meste.

Podľa nášho názoru za kvalitným tovarom či službami už netreba cestovať do Bratislavy. Dúfame, že aj vďaka našej inzercii postupne presvedčíme spotrebiteľov, že sa oplatí „nechať peniaze doma“ a podporovať tak prosperitu svojho mesta.

Informuje sa o možnosti reklamy na stránkach www.samorincan.sk na čísle 0905 586 316 alebo e-mailom na samorincan [at] gmail.com.

Ďakujeme vám za podporu a priazeň.

Údaje o návštevnosti podľa Google Analytics.

 

Copyright © 2021 Šamorínčan