pondelok, 22. júl. 2024
csaba_horvath

Csaba Horváth novým prezidentom STK Fluminense Šamorín

23.10.2018, 06:48
Jakub Mihálik
Tibor Őry

Vo svojej funkcii nahradí legenda klubu Petra Bláhu.

V pondelok 22.10.2018 si predstavenstvo klubu STK Fluminense Šamorín na svojom zasadnutí zvolilo nového predsedu, ako aj nového člena.

Do funkcie člena bol navrhnutý Norbert Csutora, dlhoročný funkcionár klubu a jeho väčšinový akcionár. Jednohlasne bol do funkcie predsedu predstavenstva zvolený Csaba Horváth, ktorý vo funkcii nahradí Petra Bláhu. Tomu za všetkých priaznivcov STK Fluminense Šamorín ďakujeme za odvedenú prácu pre dobro klubu.

Csaba Horváth je odchovancom šamorínskeho futbalu, počas svojej kariéry hrával na najvyššej úrovni v kluboch najvyššej slovenskej, poľskej i holandskej ligy, v roku 2009 si vyslúžil nomináciu do seniorskej reprezentácie Slovenska. V šamorínskom drese aj ukončil profesionálnu kariéru, keď posledný súťažný zápas odohral na jeseň minulého roku. Ešte aj dnes reprezentuje farby STK v drese jeho rezervy a je aktívny v presadzovaní záujmov šamorínskeho futbalu.

,,Funkcia predsedu predstavenstva je pre mňa pocta, ale zároveň aj záväzok posunúť klub a futbal v meste ďalej. Verím, že budeme pracovať tak, aby sme mladých naďalej motivovali k športu, ktorý tvoril krásnu časť môjho života,” povedal po zvolení nový prezident klubu.

Copyright © 2024 Šamorínčan