sobota, 20. júl. 2024
Zoárd Nagy: na prvom mieste je úspech mužstva

Zoárd Nagy: na prvom mieste je úspech mužstva

8.4.2021, 07:04
www.stksamorin.sk

Kopali ho, utŕžil zopár úderov. Napriek tomu, sa nevzdával, bojoval, bil sa na skvelo pripravenom ihrisku v Pomlé. Aj Zoárd Nagy prispel k víťazstvu nad Trebišovom (3:1).

,,Potrebovali sme aj toto víťazstvo. Je super, že po úspechu proti Bardejovu sme opäť získali tri body,” povedal Zoárd Nagy, ktorý 33-krát sa dostal do osobných súbojov. Bol aj blízko toho, aby zaznamenal svoj premiérový gól na domácom štadióne. ,,V prvom polčase mi chýbalo asi desať centimetrov, po zmene strán som trafil tyčku. Vyjde to najbližšie. Najdôležitejšie je však víťazstvo mužstva. A to vyšlo,” pokračoval 20-ročný útočník.

Posledné dva zápasy sme odohrali v Pomlé a dvakrát sme vyhrali. ,,Doma je doma. Zbytočne o tom viac hovoriť,” usmieval sa Zoárd, ktorý počas sviatkov bol doma v Maďarsku. ,,Bolo dobré byť trošku medzi najbližšími. Od utorka ale myslíme na víkendový duel proti Komárnu. Radi by sme fialkám odplatili prehru v nedávnom pohárovom stretnutí. Verím, že získame aspoň bod. Najlepšie by bolo víťazstvo,” dodal Zoárd Nagy.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan