Zbytočná strata v Trebišove

22.9.2020, 06:27
stksamorin.sk

V zápase 8. kola druhej ligy futbalisti ŠTK Šamorín prehrali v Trebišove 0:1.

Naše mužstvo bez potrestaného Čuntu a zraneného Leginusa pokračovalo v dobrých výkonoch. V poli jasne prevýšil domáci tím, ktorý vsadil na bojovnosť a snažil sa presadiť po štandardkách. V 36. minúte bol Trebišov úspešný, keď po centri Chovana sa presadil Špak. Šamorínčania pokračovali v dobrom výkone, znamenali stále nebezpečie na domáceho gólmana, no Vincléra neprekonali. Za výkon si naši chalani zaslúžili minimálne bod.

Najbližšie sa naši futbalisti predstavia už zajtra v domácom zápase proti Komárnu. Zápas sa zaína o 15:30.

Ján Blaháč, tréner ŠTK: ,,Celý zápas sme boli dominantným tímom, držanie lopty bolo asi 80% - 20% v náš prospech. Prišli aj šance, v prvom polčase jednu nepremenil Jakub Švec. Po zmene prišli ďalšie, skoro každý mohol skórovať.... Podobne, ako v Bardejove, aj teraz sme inkasovali po štandardke.... A pritom sme vedeli, že to je silná stránka domácich. Pred týždňom sme zbytočne prišli o dva body, v tomto zápase minimálne o jeden. Sme frustrovaní, chalani si sypú popol na hlavu. Vedia, že sme zbytočne stratili body. Sme veľmi sklamaní. V stredu proti Komárnu to chceme napraviť, chceme vyhrať!“