pondelok, 18. okt. 2021 - Lukáš
stk8_10

Záruka víťazstva?

8.10.2020, 07:05
stksamorin.sk
Őry Tibor

Pri víťazstve nad rezervou Slovana (4:1) v drese Šamorína zaznamenal svoj prvý gól Sebastian Nebyla.

Osemnásťročný futbalista, ktorý v posledných dvoch sezónach pôsobil v anglickom West Ham, minulý týždeň nastúpil prvýkrát za Šamorín. Vyhrali sme v Petržalke. Následne za DAC odohral pohárový duel v Piešťanoch. Gólom prispel k postupu žlto – modrých. V nedeľu si proti béčku Slovana opäť dal modrý dres. Vyhrali sme a Sebi dal gól. ,,Ďakujem trénerom za príležitosti. Snažil som sa odovzdať maximum. Verím, že takto budeme pokračovať ďalej. V Šamoríne sa cítim fajn, chalani ma privítali super.,“ povedal po zápase mladík.

Na tribúne v Pomlé nechýbali ani zástupcovia nášho partnerského klubu DAC tréner Bernd Storck a športový riaditeľ Jan Van Daele. ,,Vedeli sme o tom, že tu budú. Dnešný duel si to s nimi rozoberieme po reprezentačnom zraze.“

Jakub Švec sa dostal na ihrisko po hodine hry. ,,Ihrisko bolo veľmi ťažké, veľmi ťažko sa kombinovalo, skôr to bol boj. Náš gólman nás párkrát podržal, nakoniec sme do dotiahli do víťazného konca. Môj gól? Tréner nám prízvukoval, aby sme strieľali. Dostala sa ku mne lopty a povedal som si, že vyskúšam. Som rád, že moja ďalekonosná strela skončila v bránke. Je super, že sme dvakrát vyhrali. Ideme ďalej, chceme uspieť aj v sobotu,“ povedal Jakub Švec.

Copyright © 2021 Šamorínčan