nedeľa, 21. júl. 2024

Záhadná smrť v Šamoríne: Polícia vyšetruje brutálnu vraždu

28.11.2018, 09:58
tvnoviny.sk
TV Markíza

V utorok ráno došlo k v Šamoríne otrasnému zločinu.

Policajné vyšetrovanie súvisí so smrťou 61-ročného muža. Nehybné telo našiel v parku pod lístim jeho syn. Polícia poskytla k prípadu túto informáciu:  "Polícia začala trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Výsledky pitvy, ktorá by určila, či si muž mohol zranenia spôsobiť sám alebo boli spôsobené cudzím zavinením, zatiaľ nemáme k dispozícii. Aktuálne prebiehajú ďalšie procesné úkony na zabezpečenie dôkazov."

Článok Nového Času: 

Kto podrezal hrdlo podnikateľovi Vladimírovi R. († 61) z Trnavského kraja? Rodina oznámila nezvestnosť v pondelok, v utorok našli jeho nehybné telo v lístí neďaleko domu. Polícia čaká na výsledky pitvy.

Inžinier Vladimír R. († 61) zo Šamorína (okres Dunajská Streda) bol samostatne hospodáriaci roľník. Podľa informácií zverejnených na internete pestoval obilniny a iné plodiny. Rodina oznámila jeho nezvestnosť polícii v pondelok. V utorok príbuzní našli jeho nehybné telo v neďalekom v lístí neďaleko domu, v ktorom žil so synom. Mal podrezané hrdlo.

O včerajšej tragickej udalsoti v Šamoríne odvysielala reportáž aj televízia Markíza.

Zabil ho niekto? Polícia vyšetruje záhadnú smrť v Šamoríne. Staršieho muža, ktorý včera bez vysvetlenia zmizol, našli s podrezaným hrdlom len pár ulíc od domu, kde žil aj so synom.

Práve syn v pondelok (26. 11.) ráno na polícii oznámil, že otec zmizol a nevedia ho nikde nájsť. Vyhlásili po ňom celoštátne pátranie.

Muža už bez známok života objavil v odľahlom parku v utorok (27. 11.) ráno syn. Telo ležalo v lístí medzi stromami.

Muž mal podľa našich informácií podrezané hrdlo. Policajti okolie uzavreli. „V súvislosti s nájdeným mŕtvym telom muža polícia vykonáva prvotné úkony na mieste a tiež po operatívnej línii a obhliadku miesta činu. Preverujeme všetky okolnosti za akých k úmrtiu 61-ročného muža došlo," vysvetlila trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ohliadajúci lekár na mieste podľa našich informácií nevedel určiť presnú príčinu smrti.

Reportáž si môžete pozrieť tu: Záhadná smrť v Šamoríne: Muža (†61) našli s podrezaným hrdlom v lístí

Copyright © 2024 Šamorínčan