štvrtok, 25. júl. 2024
Začala sa letná príprava

Začala sa letná príprava

17.6.2021, 07:28
stksamorin.sk

V oklieštenom zložení, ale s viacerými mladými tvárami, odštartoval A tím ŠTK Šamorín letnú prípravu na sezónu 2021/2022. V rámci nej absolvuje do začiatku súťažnej sezóny sedem prípravných zápasov.

Trénerovi Michalovi Kurucovi a jeho realizačnému tímu sa hlásilo na úvodnom tréningu osemnásť hráčov. Pribudnúť k nim by mali stálice ŠTK, na čele s Vladom Fujakom, ktorý je v týchto dňoch na svadobnej ceste, nové tváre, ale aj hráči v rámci spolupráce s DAC. “O predĺžení spolupráce aktuálne rokujeme ešte s Kostasom Oikonomou . Hosťovanie z DAC skončilo Jakubovi Švecovi a Dominikovi Veselovskému, tých už v novej sezóne v Šamoríne neuvidíme, Martin Rymarenko je otázny. Doťahujeme príchod jedného ofenzívneho hráča, máme hráčov na skúške. Uvidíme, ako sa bude vyvíjať situácia v kádri,” prezradil športový riaditeľ ŠTK, Csaba Horváth.

Už na konci prvého týždňa prípravy nás preverí kvalitný súper, keď nastúpime na pôde FK Pohronie. Celkovo nastúpime proti trom fortunaligistom, súperom z Česka aj Maďarska.

Plán prípravných zápasov:

19.6.: FK Pohronie – ŠTK Šamorín

26.6.: ŠTK Šamorín – ViON Zlaté Moravce

30.6.: ŠTK Šamorín – Znojmo (ČR)

3.7.: FK Senica – ŠTK Šamorín

10.7.: Gyor – ŠTK Šamorín

14.7.: ŠTK Šamorín – Marcelová

17.7.: Puskás Academy – ŠTK Šamorín

Copyright © 2024 Šamorínčan