streda, 17. apr. 2024
Výtvarná pre všetky šikovné deti

Výtvarná pre všetky šikovné deti

25.9.2020, 12:54
Oznam

Má vaše dieťa výtvarný talent? Chcete v ňom prebudiť lásku ku krásnemu umeniu, radosť z vlastnej tvorivosti a hravosť, ktorá by nám v živote nemala chýbať?

Výtvarný ateliér LADON otvára  pre deti od 4 rokov výtvarnú aj v Šamoríne v priestoroch MC Baba Klubu. (Obilná 2 – budova daňového úradu).

Viac info po kliknutí na čítaj ďalej.

Ladon je v starogréckej mytológii drak, ktorý starostlivo a neúnavne stráži strom so zlatými jablkami. Tak ako bájny drak Ladon nedal dopustiť na vzácne jablká ani, my nespúšťame z očí vaše deti a ich vzácny dar – výtvarný talent. Už od roku 2011 dbáme na to, aby sa vo vašich deťoch prebudila láska ku krásnemu umeniu, radosť z vlastnej tvorivosti a hravosť, ktorá by nám v živote nemala chýbať.

Súkromná základná umelecká škola – Výtvarný ateliér LADON, otvára od septembra 2020:

Výtvarná pre deti od 4 rokov !!!!

Pracujeme so všetkými veku dostupnými technikami ako je kresba, maľba, koláž, grafika, práca s hlinou, netradičné materiály a techniky.

Deťom sa rozvinie ich fantázia, predstavivosť a vnútorný svet, hravou formou získajú grafomotorické schopnosti nevyhnutné na zvládnutie písania písmen a úspešný nástup do školy.

Výtvarná bude prebiehať  1x týždenne vo štvrtok od 17:00 do 18:15 hod. v MC Baba Klub Obilná 2, 93101 Šamorín (budova daňového úradu)

Prvá hodina bude 4.9. o 17:00.

Školné sa platí polročne /70 eur ( poskytujeme všetok výtvarný materiál a profesionálneho pedagóga).

Viac:

www.atelierladon.sk

https://www.facebook.com/szusatelierladon

https://www.facebook.com/MCBabaklub

Prihlásiť sa môžete na  atelier.ladon [at] gmail.com alebo na tel. čísle 0910 341 766 alebo na  stránke  www.atelierladon.sk

nabor5(2)

Copyright © 2024 Šamorínčan