štvrtok, 30. máj. 2024
 Výtvarná pre všetky šikovné deti

Výtvarná pre všetky šikovné deti

8.9.2021, 08:43
Oznam

Má vaše dieťa výtvarný talent? Chcete v ňom prebudiť lásku ku krásnemu umeniu, radosť z vlastnej tvorivosti a hravosť, ktorá by nám v živote nemala chýbať? Prihláste svoje dieťa na výtvarnú do MC Baba Klubu - posledné voľné miesta.

Výtvarný ateliér LADON otvára  pre deti od 4 rokov výtvarnú aj v Šamoríne v priestoroch MC Baba Klubu. (Obilná 2 - budova daňového úradu).

Ladon je v starogréckej mytológii drak, ktorý starostlivo a neúnavne stráži strom so zlatými jablkami. Tak ako bájny drak Ladon nedal dopustiť na vzácne jablká ani, my nespúšťame z očí vaše deti a ich vzácny dar – výtvarný talent. Už od roku 2011 dbáme na to, aby sa vo vašich deťoch prebudila láska ku krásnemu umeniu, radosť z vlastnej tvorivosti a hravosť, ktorá by nám v živote nemala chýbať.

Pracujeme so všetkými veku dostupnými technikami ako je kresba, maľba, koláž, grafika, práca s hlinou, netradičné materiály a techniky. Deťom sa rozvinie ich fantázia, predstavivosť a vnútorný svet, hravou formou získajú grafomotorické schopnosti nevyhnutné na zvládnutie písania písmen a úspešný nástup do školy.

Výtvarná bude prebiehať 1x týždenne v utorok alebo vo štvrtok od 16:30 do 17:45 hod. v MC Baba Klub Obilná 2, 93101 Šamorín.

Prvá hodina bude vo štvrtok 16.9. 2021 o 16:30.

Školné sa platí polročne /70 eur ( poskytujeme všetok výtvarný materiál a profesionálneho pedagóga).

Viac:

www.atelierladon.sk

https://www.facebook.com/szusatelierladon

https://www.facebook.com/MCBabaklub

Prihlásiť sa môžete na  atelier.ladon [at] gmail.com alebo na tel. čísle 0910 341 766 alebo na  stránke  www.atelierladon.sk

vytvarna

Copyright © 2024 Šamorínčan