nedeľa, 21. apr. 2024
Výsledkový výbuch v Petržalke

Výsledkový výbuch v Petržalke

21.10.2021, 08:30
www.stksamorin.sk
Svato Straka

Herný aj výsledkový výbuch. V Petržalke nám v stredu nič nevyšlo, naopak, domácim vyšlo všetko. Už v 9.minúte prenikol Danek do šestnástky a strelou cez brankára otvoril skóre. V 29.minúte vyškriabal Vantruba hlavičku domácich na roh, no v 40.minúte nedokázal zabrániť gólu z pokutového kopu. Do druhého polčasu urobil tréner Kuruc štyri zmeny, no po troch minútach sme inkasovali rýchly gól, po ktorom sa zápas definitívne zlomil. Sedem gólov v našej sieti je historicky najvyššia prehra nášho tímu v druholigovej súťaži.

Juraj Baláž, asistent trénera: “Nie je veľmi čo hodnotiť, pretože tento zápas nám absolútne nevyšiel. Neboli sme dôrazní, chýbal nám pohyb, nasadenie. V prestávke sme sa snažili niečo s tým, ako sa zápas vyvíjal, urobiť, no prišiel gól po troch minútach a hráči akoby rezignovali. Mali sme tam aj nejaké šance, ale v obrane sme totálne zlyhali. Takto sa nemôžeme prezentovať. Mrzí nás výsledok aj predvedená hra a budeme sa snažiť napraviť pokazený dojem v najbližšom zápase v Dubnici.”

FC Petržalka – ŠTK Šamorín 7:0 (2:0)

Góly: 9. A 72. Danek, 40.a 49. Turčák (prvý z 11m), 56. Nagy, 77. Harba, 79. Tvrdík

Žlté karty: Nagy, Mihálek, Spáčil – Stašík, Boateng

Rozhodoval: Čiernik

ŠTK Šamorín: Vantruba – Pančík, Stašík, Malý, Marić-Bjekić – Nagy, Štefanka (46. Baéz), Nebyla (46. Jančo) – Owusu (46. Boateng), Leginus (78.Bogi), Vera (46.Bahi)

Copyright © 2024 Šamorínčan