nedeľa, 20. jún. 2021
FB_IMG_1565424912774

Vyhrajte 4 vstupenky na Samaria blues festival 2019

4.9.2019, 09:47
Vladimír Gábor

Vyhrajte štyri vstupenky na Samaria blues festival, ktorý sa uskutoční už budúci piatok 13. septembra. Festival sa uskutoční už po tretíkrát, predchádzajúce ročníky sa stretli s dobrou odozvou verejnsoti.

Headlinerom festivalu je harmonikár a spevák európskeho kalibru Mátyas Pribojszki (HU), ktorý vystúpi so skupinou P.P.B and friends (Šamorín).

Po dvoch úspešných ročníkoch (prvý na nádvorí paulánov Koruny) sa festival dostal definitívne na mapu bluesových festivalov na Slovensku. Na tretí ročník pripravila dramaturgia festivalu opäť zaujímavú skladbu kapiel a jednotlivcov.

Z Maďarska prídu Mátyás Pribojszki a skupina Jambalaya. Zo Slovenska to budú Joint Venture z Nových Zámkov a okolia a šamorínske kapely P.P.B and priatelia, Night Ride a Deep Voice Group.

Mátyas Príbojszki, ktorý pochádza z Békešskej Čabi (Békescsaba) má slovenských predkov a  patrí k uznávaným harmonikárom. Svetoznámy americký harmonikár Rick Estrin o ňom napísal, že by svojou impresívnou hrou a virtuozitou zatienil mnoho popredných amerických performerov.

 

Matt príde bez svojej sprievodnej skupiny. Skladby z jeho posledného CD albumu 'Dressed Up' zahrá so šamorínskym P.P.B and friends. Čerešničkou bude hráčske (i ľudské) stretnutie s harmonikárom Erichom Bobošom Procházkom na jednom pódiu.

Na hlavnom pódiu sa ďalej predstavia Joint Venture v strede s výborným Adym Kelemenom (spev, gitara) a kapelou  Jambalaya z Maďarska.

Prestávky na hlavnom pódiu vyplnia v klubovom priestore šamorínskí Night Ride s talentovanou speváčkou Kristínou Bölcs.

O afterparty sa s istotou o zábavu postarajú opäť šamorínski Deep Voice Group.

Vstupné predpredaj: 10 €, na mieste: 12 €

SAMARIA BLUES FESTIVAL 2019

Mozi klub, Bratislavská cesta 86/27, Šamorín

13.9.2019 o 19.30 hod.

A ako vyhrať vstupenky. Je to jednoduché :-). Zdieľajte a komentujte túto správu na našej facebookovej stránke Šamorínčan.

Výhercov vyžrebujeme v utorok 10. septembra.

Matyas_Pribojszki

Copyright © 2021 Šamorínčan