piatok, 22. okt. 2021 - Sergej
pts

Vstupenky na míting P-T-S môžete získať len v žrebovaní

4.9.2020, 07:21
Oznam

V športovom komplexe x-bionic® sphere sa 11. septembra uskutoční už päťdesiaty piaty ročník atletických pretekov P-T-S. Pre opatrenia spôsobené pandémiou ochorenia covid-19 musel organizátor podujatia pristúpiť k redukcii počtu divákov na tribúnach. Priamo v šamorínskom x-bionic® sphere tak bude môcť naživo sledovať míting len 300 divákov.

Organizátori sa rozhodli že vstupenky budú žrebovať. Zaregistrovať sa môžete od štvrtka 3. septembra do utorka 8. septembra 23:59.

Viac info po kliknutí na čítaj ďalej.

Vyjadrenie organizátorov:

Nakoľko sme hľadali najspravodlivejší spôsob rozdelenia vstupeniek – keďže vieme, že záujem mnohonásobne prevyšuje toto číslo – nakoniec sme sa rozhodli, že fanúšikovia sa budú môcť registrovať a z nich následne vyžrebujeme 150 šťastlivcov, ktorí dostanú po dve vstupenky.

Zaregistrovať sa môžete od štvrtka 3. septembra do utorka 8. septembra 23:59.

http://bit.ly/pts-miting-2020

Výsledky žrebovania oznámime v stredu 9. septembra a lístky si výhercovia budú môcť vyzdvihnúť na určenom mieste priamo v x-bionic® sphere v deň mítingu, teda v piatok 11. septembra.

Všetci ostatní fanúšikovia atletiky si na svoje prídu v dvojhodinovom priamom prenose na RTVS, ktorý sa začne v piatok 11. septembra o 18:30.

Copyright © 2021 Šamorínčan