nedeľa, 19. máj. 2024
Vítame vás na našej novej stránke

Vítame vás na našej novej stránke

30.3.2021, 09:31
Peter Gábor

Sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť našu novú webovú stránku, ktorá prešla zmenou dizajnu tak, aby bola prehľadnejšia a aby ste tu našli všetky potrebné informácie nielen z aktuálneho diania v našom meste a okolí.

Veríme, že sa tu budete cítiť dobre. V prípade, že nám chcete poslať podnet na zlepšenie, alebo nám jednoducho chcete napísať, budeme radi, keď nám budete kontaktovať na info [at] samorincan.sk.

Nová stránka bola vytvorená v rámci projektu: Rozvoj kultúrno-spoločenského informačného portálu Šamorínčan kreatívnou inováciou s podporou Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Hlavným cieľom projektu s názvom „Rozvoj kultúrno-spoločenského informačného portálu Šamorínčan kreatívnou inováciou“  je realizácia netechnologickej inovácie v rámci svojho mikropodniku, ktorá bude znamenať komplexný rozvoj a pretvorenie existujúcich internetových novín (web portál Šamorínčan) a zároveň vytvoreniu nových tlačených novín I/63. Inovácia realizovanej vydavateľskej činnosti v oblasti periodickej tlači a činnosti spravodajských agentúr bude stimulovaná kultúrnym a kreatívnym talentom, čím príde k vytvoreniu minimálne 2 nových pracovných miest v KKP a predovšetkým k vytvorenia priaznivého prostredia pre dlhodobý rozvoj MSP a sprostredkovane ku kvalitnému poskytovaniu spravodajských a kultúrnych informácií v širšom regióne Šamorína. 

kkp logo

Copyright © 2024 Šamorínčan