sobota, 2. mar. 2024
promoŠamorincan

Vitajte na novom Šamorínčanovi

1.5.2016, 17:07
Peter Gábor
Slávka Bulíková

Na tento deň som sa veľmi tešil. Už veľmi dlho som si prial, aby Šamorínčan dostal novú podobu. Vďaka finančnej podpore Jána Micanka a práce dvoch talentovaných mladých ľudí, dizajnérke Slávke Bulíkovej a web developerovi Petrovi Haluskovi sa to dnešným dňom stalo skutočnosťou. Vitajte tak na novom Šamorínčanovi!

Starý web fungoval roky v nezmenenej podobe a ľudia si naň navykli. Web však po technickej a grafickej stránke prestal vyhovovať požiadavkám a navyše nebol optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Koniec starého webu nakoniec zavŕšil hackerský útok, ktorý ho v podstate znefunkčnil.

Nový web je úplne iný než ten starý a dúfame, že sa vám bude páčiť. Čistý dizajn zvýrazňujú veľké fotografie, prívetivé písmo, prehľadné usporiadanie či jednoduché a rýchle vyhľadávanie.

Nový Šamorínčan uvítajú aj naši čitatelia, ktorí nás sledujú na smartfónoch či tabletoch. Je to obrovský krok vpred.

Vzhľadom na veľký objem dát v archíve, ktoré treba ešte preniesť, nová stránka nie je úplne dokončená, ale funguje v uspokojivom rozsahu. O ďalších novinkách Vás budeme informovať.

Súčasťou nového webu zostala možnosť pridávania komentárov k článkom bez naviazania na facebookovské účty. Uverejneniu komentára však bude predchádzať súhlas administrátora. Podmienky sú pomerne jednoduché, zverejnené nebudú hanlivé príspevky.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu a dúfame, že Šamorínčan dostal výrazný impulz k ďalšiemu rozvoju.

promoŠamorincan

Šamorínčan (Vlado Gábor- vľavo) za svoju novú podobu ďakuje Slávke Bulíkovej (vzadu) a Petrovi Haluskovi (vpravo). Poďakovať chceme ešte Chateau D´Or, coffe&wine bar za poskytnutie priestorov na fotografovanie.

Copyright © 2024 Šamorínčan