štvrtok, 20. jún. 2024
Veda hravo a zábavne v Šamoríne

Veda hravo a zábavne v Šamoríne

2.7.2021, 10:30
Mirtil Lépesová

V Šamoríne na Hlavnej ulici sa od dňa 3.7.2021 budú môcť deti od piatich rokov zúčastňovať vedeckej show, ktorá je sprostredkovaná projektom George Science. V priestoroch tanečnej školy GRANDEES sa deti budú môcť každú sobotu v časoch 13:30, 14:30 alebo 15:30 vzdelávať formou zaujímavých workshopov. 

George Science ponúka exkluzívne spojenie vzdelávania chémie a zábavy zaujímavých eventov. Deti sa hravou a zábavnou formou zoznámia s vednými odbormi ako je fyzika, chémia, informatika, inžinierstvo, strojárenstvo, matematika. 
Cieľom  projektu George Science je zlepšiť prístup ku kvalitnému vzdelaniu pre všetky deti od útleho veku a zabezpečiť záujem o vedné odbory.Projekt bol taktiež  vyvinutý s cieľom zosilniť prirodzenú zvedavosť detí a podnietiť ich vášeň pre celoživotné vzdelávanie.

Pre deti je pripravený exkluzívny koncept vedeckej show s vedeckými experimentami. Deti sa môžu tešiť napr. Na tieto experimenty : Slonia zubná pasta, Magické oko, Citrónová explózia, Vodný gél, Dymové kúzla, Vedecké šampanské a mnoho ďalších. 

Projekt je založený na zábave a na prirodzenej zvedavosti detí. Vstupenky na túto show si môžete zakúpiť prostredníctvom webstránky projektu a jeden workshop stojí 10 eur. Ak si nie ste istí, či je toto správna aktivita pre vaše deti, George Science má aj vlastný YOUTUBE kanál, kde si môžete pozrieť ich zaujímavé experimenty a zistiť, či je to to práve pre vaše dieťa. 
Chémia, fyzika, matematika a podobné vedné odbory sú často postrachom pre mladých ľudí či už v škole alebo aj v živote. Takýmto spôsobom si môže vaše dieťa od mladého veku vytvoriť vzťah k týmto zaujímavým ale často ťažkým vedám a neskôr to v živote využiť naplno. 
 

Veda hravo a zábavne v Šamoríne
Veda hravo a zábavne v Šamoríne
Veda hravo a zábavne v Šamoríne
Veda hravo a zábavne v Šamoríne
Veda hravo a zábavne v Šamoríne
Copyright © 2024 Šamorínčan