nedeľa, 26. máj. 2024
fnb-tajna-fb-timeline

Večera ako gastronomický zážitok s degustáciou oceňovaných vín z VINS WINERY

7.8.2020, 09:00
Oznam

Reštaurácia Golden Garden sa nachádza v srdci rezortu x-bionic® sphere Šamorín a má ambíciu fungovať aj ako „srdcovka“ v povedomí ľudí, ktorí dokážu oceniť výborné jedlo. Kuchyni v tejto zážitkovej reštaurácii vládne šéfkuchár Peter Gogaľ a svoje kuchárske umenie sa snaží spájať s tými najlepšími slovenskými vínami.

V sobotu 15. augusta 2020 o 19.00 vás preto pozývame do reštaurácie Golden Garden na výbornú večeru sprevádzanú degustáciou vín z vinárstva VINS WINERY.

Pri tvorbe vín vo VINS WINERY je zachovaná harmónia, čistota vôní a chutí tak, aby vína v maximálnej miere priznávali svoj odrodový charakter. O výnimočnosti týchto vín z malebnej obce Vinosady svedčí aj to, že dlhodobo zbierajú vavríny tak na slovenských ako aj zahraničných vinárskych súťažiach.

Takže ak chcete zažiť koncert chutí dirigovaný šéfkuchárom Petrom Gogaľom, ktorému budú asistovať vycibrené tóny oceňovaného vína z VINS WINERY, určite sa vyberte na večeru do Golden Garden v x-bionic® sphere Šamorín.

fnb-tajna-post

Počet miest v reštaurácii Golden Garden je obmedzený, takže ak ste fanúšikom výnimočného jedla a výborného vína, neváhajte a čo najskôr si rezervujte miesto na telefónnom čísle +421 910 871 961 alebo e-mailom na restaurantreservations [at] x-bionicsphere.com.

Copyright © 2024 Šamorínčan