štvrtok, 23. máj. 2024
Valentínska súťaž o fínsku saunu BARELKU

Valentínska súťaž o fínsku saunu BARELKU

12.2.2022, 17:12
Šamorínčan

Chceli by ste zažiť netradičný príjemný večer? Ponúkame Vám možnosť vyhrať na jeden deň mobilnú fínsku sudovú saunu BARELKU. Do našej súťaže sa môžete zapojiť v komentári pod týmto príspevkom na facebooku SPRÁVY - Šamorínčan.sk. Ak vyhráte, saunu si môžete odviezť domov na dvor alebo niekam do prírody. Výhru si nemusíte vybrať okamžite, ale kedykoľvek po dohode s prenajímateľom počas celého roka 2022. Žrebovať budeme po Valentínovi v utorok 15. 2. 

Fínske sudové sauny, inak nazývané barelové sauny, sú v podstate vonkajšie sauny v tvaru veľkého sudu, vyrobené z veľmi kvalitného severského dreva. Hrúbka materiálu je 42mm. Sudová sauna má priemer cca 2m a dlžku 3m, ktorá poskytuje potrebné pohodlie a komfort pre zdravé saunovanie pre 2 – 6 osôb. Vnútri sudovej sauny sú dve lavičky po celej dĺžke sudu, ktorá umožňuje optimálne využitie priestoru. Zohrievanie zaisťuje kvalitná saunové pec na drevo fínskej značky Harvia. Saunu nie je potrebné pripojiť k elektrickej sieti.

sauna2

Sudový tvar sáun je štýlový a zároveň funkčný. Ponúka maximálne využiteľný priestor a zároveň minimalizuje ten nevyužitý. Čím menší objem vzduchu, tým rýchlejšie sa sauna vyhreje. Sudové sauny poskytujú maximálny priestor na sedenie tým, že využívajú konštrukciu dvoch lavíc oproti sebe, pozdĺž celej steny   

 

Viac info o saune na : https://pozicajsisaunu.sk/

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan