streda, 19. jún. 2024

V Nitre zhasli čelovky,  rozsvietia sa v Šamoríne

6.10.2016, 06:31
Slávka Gáborová

Seriál nočných behov „Night Run 2016“, ktorý sa tento rok znova predstavil aj na Slovensku, pokračuje v predposlednú októbrovú sobotu v Šamoríne.  Tento rok areál x-bionic sphere v Šamoríne bežci rozsvietia svojimi čelovými lampami prvýkrát.

V Nitre sa po úspešnom prvom ročníku podujatie v meste kráľa Svätopluka zopakovalo. Tváre spokojných bežcov a návštevníkov podujatia bol najväčšou odmenou pre organizátorov.

Šamorín otvorí svoje brány 22. 10. 2016.  Podujatie v hlavných kategóriách pre dospelých ponúka trate v dĺžke 5 a 10 km. Kratšia verzia Night Runu na 5km nesie názov Avon beh.

Beh je venovaný podpore boja proti rakovine prsníka. Všetkých, ktorým nie sú ľahostajné osudy ľudí a ich rodín postihnutých touto zákernou chorobou, radi uvidíme na štarte tohto charitatívneho behu, z ktorého 3 € zo zaplateného štartovného poputujú na projekty Avon boja proti rakovine.

Pre najmenších je pripravená fun zóna, ale i súťažné behy Kids Cup. Decká si vyskúšajú atmosféru ozajstných pretekov, môžu zabojovať o medailové pozície a stáť  na „bedni“.

Podujatie Night Run je spojením dobrej veci so zábavou, snahou organizátorov podporovať zdravý životný štýl.

Veríme, že si nájde svojich stálych priaznivcov.

Registrácia prebieha online na www.mynightrun.com do 18. 10. 2016.

 

Organizačný tím Slovakman, s.r.o.

Kontakt: event [at] slovakman.sk,

informácie: www.mynightrun.com, facebook.sk/Night Run Slovakia
 

Copyright © 2024 Šamorínčan