sobota, 13. júl. 2024
V nadstavbe opäť spúšťame projekt Poďme spolu na DAC!

V nadstavbe opäť spúšťame projekt Poďme spolu na DAC!

11.3.2019, 14:00
fcdac.sk
Začína sa registrácia na prvý domáci duel nadstavbovej časti sezón.
Na rizikovom derby DAC-Slovan ako aj stretnutí DAC-Senica, ktoré sa hralo počas školských prázdnin, sme náš projekt nechali oddychovať, ale od najbližšieho domáceho stretnutia sa opäť tešíme na mladých návštevníkov!
Úspešný projekt Poďme spolu na DAC! pokračuje prvým domácim stretnutím v rámci nadstavbovej časti sezóny. O tom, kedy a proti komu DAC nastúpi, sa rozhodne až v sobotu. Registrovať sa však môžete už odteraz. 

Víkendovým 22. kolom sa končí základná časť Fortuna ligy v sezóne 2018/19. DAC nastúpi v sobotu 9.3.2019 o 14.00 h v Zlatých Moravciach. Až výsledky tohto hracieho dňa určia rozpis zápasov nadstavbových skupín, ale už teraz vieme naisto, že DAC začne súboje skupiny o titul na domácom ihrisku počas ďalšieho víkendu, t.j. 16. alebo 17. marca. Práve na tento zápas sa vzťahuje aktuálna registrácia.

 

Prihlásiť sa môžete do utorka 12. marca do 24.00 h cez formulár, ktorý si môžete stiahnuť tu. Vyplnený registračný formulár prosíme zaslať na emailovú adresu jatek [at] fcdac.sk. Do prihlášky uveďte stručné zdôvodnenie, prečo by sme mali vybrať práve vašu školu, organizáciu. Subjekt, ktorý pošle najtrefnejšiu odpoveď, sa môže tešiť na návštevu hráčov DAC-u a zápasu v MOL Aréne. Do kolónky Preferovaný zápas prosíme uviesť „1. kolo nadstavby“.

 

O projekte „Poďme spolu na DAC!“

 

Organizovaný zážitkový výlet na domáce stretnutia DAC-u pozostáva zo zabezpečenia dopravy, vstupeniek, fotenia a suveníru. Projektu sa môžu zúčastniť školy, družstvá a organizácie v maximálnom počte 30 detí a 2 dospelí ako pedagogický dozor. Vzhľadom na kapacitné možnosti môžeme na každom stretnutí privítať iba jednu vybranú školu alebo organizáciu. Od ligového ročníka 2017/18 sa projekt stal súčasťou Futbalmánie.

 

FC DAC 1904 zabezpečí nasledovný rámcový priebeh akcie (odhadovaná dĺžka cca 3-4 hodiny):

- Vyzdvihnutie žiakov v mieste školy (2 hodiny pred zápasom, max. 100 km v okolí Dunajskej Stredy)

- Doprava na zápas autobusom DAC

- Odovzdanie suvenírov

- Návšteva zápasu DAC

- Fotenie

- Návrat autobusom po zápase

 

Všetky uvedené aktivity projektu ponúka DAC školám a organizáciám ZDARMA!

 

Copyright © 2024 Šamorínčan