nedeľa, 16. jún. 2024
Summer Spirit Race 2022

Summer Spirit Race 2022

Dátum a čas:
-
Miesto:
x-bionic sphere

Najväčšia vytrvalostná udalosť tohto roka je pred nami. Už túto sobotu a nedeľu 9-10. júla nás čakajú skvelé vytrvalostné preteky koní Summer Spirit Race 2022. Na preteky je prihlásených 80 jazdcov z dvanástich krajín sveta. Zastúpené budú okrem iného krajiny ako Spojené Arabské Emiráty, Turecko, Bahrajn, Uruguaj, Španielsko, Taliansko a Kuvajt. Zo svetovej špičky privítame jazdcov svetovej úrovni ako je Španiel Jaume Punti Dachs - majster sveta z roku 2016 ,ktoré sa konali u nás v areáli x-bionic equestor sphere.

V sobotu a v nedeľu uvidíme na tratiach 160 a 120 km aj významnú osobnosť, tretieho z týchto majstrovstiev sveta, šejka Nasser Bin Hamad Al Khalifa z Bahrainu, ktorý je členom bahrajnskej kráľovskej rodiny, veliteľom bahrajnskej kráľovskej gardy a zároveň prezidentom olympijského výboru v Bahrajne . Medzi pretekármi nebudú chýbať ani naši skvelí jazdci z domáceho jazdeckého klubu JK NAPOLI - Mário Hoffmann a Miriam Malá.

Veríme že prídete povzbudiť jazdcov, kone a nenecháte si ujsť príležitosť vidieť svetovú elitu na vytrvalostných pretekoch koní v x-bionic sphere.

Copyright © 2024 Šamorínčan