nedeľa, 26. máj. 2024
DELO SAUCE Slovak Summer Tour

DELO SAUCE Slovak Summer Tour

Dátum a čas:
-
Miesto:
ŠUP-ŠUP music club

Projekt DELO SAUCE vznikol v USA na Berklee College of Music. Lídrom projektu je mladý talentovaný hudobník a skladateľ Mattia Müller, ktorý sa počas jeho prvého semestra na Berklee rozhodol vytvoriť vlastný projekt s najlepšími mladými hudobníkmi zo školy. Skupina stihla za krátky čas odohrať koncerty priamo v priestoroch školy i po kluboch v Bostone.

Na jej debutový koncert v Novembri 2021 došlo (do malej miestnosti pre 50 ľudí) až vyše 200 spolužiakov, čo sa žiadnej aktuálnej kapele na Berklee nepodarilo. Týmto si zoskupenie vytvorilo dobré meno. Členovia zoskupenia hrali a študovali so svetovými muzikantskými osobnosťami ako: Christian McBride, John Patitucci, Mike Pope, Marquis Hill, Jazzmeia Horn, Mike Rodriguez, Tia Fuller, Francisco Mela…

Projekt Delo Sauce hrá prevažne autorské skladby Mattiu Müllera a jedná sa o veľmi kreatívnu, pestrú a modernú hudbu najmladšej svetovej generácie muzikantov. Táto medzinárodná skupina sa snaží spájať kreativitu a slobodu jazzu s modernými zvukmi a groovami alternativných žánrov, z ktorých žiari silná energia a preto si ju obľúbia nie len fajnšmekri jazzu, ale aj poslucháči iných žánrov od Rocku cez RnB až k DnB.

DELO SAUCE Slovak Summer Tour 2022 prinesie koncerty na konci Júla, v podobe festivalových a klubových podujatí, na Slovensku, ale i v Brne.

16.7 Nové Mesto nad Váhom (Open Jazz Fest)
17.7 Prešov (Stromoradie)
18.7 Levice (Na Kus Reči)
19.7 Bratislava (Nu Spirit)
20.7 Kremnica (Kremnická Jazzda)
21.7 Žilina (Nová Synagóga)
22.7 Šamorín (Šup Šup Music Club)
23.7 Vienna (ZWE jazzclub)
26.7 Brno (Music Lab)
27.7 Banská Bystrica (Hogo Fogo)
29.7 Liptovský Mikuláš (Mikulášsky Jazzový Festival)

Členovia zoskupenia:
Mattia Müller (SK/ITA)- Bicie nástroje, Spev
Paul Reinhold (USA)- Basová gitara, Spev
Omri Aruch (AUS)- Klávesové nástroje, Spev
Reggie Reed (USA)- Saxofón
Joey Du Bois (USA)- Trumpeta

mattia

Copyright © 2024 Šamorínčan