nedeľa, 21. júl. 2024
Dominika-Stara-FOTO--Dominika-Stara

Topky: Dominika Stará si na Slovensku lieči zlomené srdce!

20.3.2019, 13:41
topky.sk

Bývalá superstaristka Dominika Stará (25) sa po súťaži vytratila zo Slovenska a postupne sa usadila za veľkou mlákou. V Amerike má zázemie a žne nemalé úspechy. Pred pár mesiacmi sa však náhle vrátila na Slovensko a vyzerá to, že odísť sa jej veľmi nechce. Utiekla pred spomienkami na nevydarený vzťah?

Dominika Stará o pracovné ponuky núdzu nemá. Už počas Superstar si ju vyhliadol hudobný producent Raymond C. Puncez, ktorý spolupracoval s megahviezdami ako Whitney Houston či Bobby Brown. Dominiky sa ujal a tá v Amerike rozbehla hviezdnu kariéru. Spievala na newyorskom  týždni módy, vystúpila na jednom z najväčších festivalov v New Yorku a dokonca robila predskokanku slávnemu Shaggymu. Jej piesne majú za veľkou mlákou úspech a speváčka minulý rok pomýšľala na to, že sa v krajine usadí aj natrvalo.

V polovici novembra sa však Dominika vrátila na Slovensko a v rodnom Šamoríne je doteraz. Navyše, po rokoch tvorby v anglickom jazyku prichádza so svojím prvým slovenským songom. Ten je o sklamaní v láske. „Neopätovaná láska. Prebdené noci. Večné premýšľanie o tom, kde nastala chyba, čo sa pokazilo. Prešiel si tým asi každý z nás. Pokiaľ bola láska čistá a úprimná, bolesť je naozaj veľká. No ťažko na niekoho ukázať prstom. Niekedy lámeme srdcia nechtiac a zvaľujeme to na hviezdy,“ zafilozofovala si a pripomína, že do textu vložila celé svoje srdce.

„Vždy, keď prechádzam niečím, čo ma poznačí, vytiahnem pero, papier a píšem. Nie z pomsty, ale z lásky. V skladbe “Dúfam" vás vezmem na cestu do najtajnejších zákutí svojho srdca. Prezradím všetko, čo ma rozosmialo, rozplakalo, potešilo, aj zranilo.. A verím, že z tejto piesne budete cítiť nielen lásku, ale aj čistotu, nehu a úprimnosť,“ vyznala sa fanúšikom Dominika.

Zostáva Dominika na Slovensku kvôli spomínanej novej skladbe, na ktorej sa podieľali slovenskí aj americkí producenti? Alebo sa domov prišla liečiť z nešťastnej lásky, ktorú opisuje v novej piesni? "Text je veľmi autentický," naznačila krehká speváčka.

Viac si môžete pozrieť TU.

A časť pesničky si môžete vypočuť na facebookovej stránke Dominiky Starej. Talentovaná Šamorínčanka momentálne rieši právny spor so svojou starou produkčnou spoločnosťou, ktorá zablokovala jej doterajšiu tvorbu. Dominike držíme palce, aby dosiahla svoje. :-)

 

Copyright © 2024 Šamorínčan