sobota, 25. máj. 2024
kino z gauča IL

Tip od nás: Kino z gauča

29.4.2020, 10:00
Peter Gábor

Dnes štartuje Projekt Kino z gauča, ktorý má ambíciu preniesť filmovú tvorbu z kinosál do obývačiek a zároveň pomôcť všetkým kinárom na Slovensku.

Projekt štartuje dnes v stredu (29. 4.) o 16.00 h detským predstavením Playmobil vo filme, dospelí si o dve hodiny neskôr môžu pozrieť komédiu Vieš udržať tajomstvo? Ďalej v programe nechýba horor Detská hra.

Najbližšie predstavenia potešia fanúšikov akčných filmov a fantasy, v ponuke nechýbajú ani animované snímky a dráma. "Ponuka filmov je rovnaká pre celé Slovensko. Naďalej komunikujeme s filmovými distribútormi, aby bola čo najpestrejšia a každý fanúšik si v nej našiel niečo pre seba," uviedol Jozef Jurovec, dramaturg projektu.

Ako to celé funguje a program kina po kliknutí na čítaj ďalej:

Navštív webstránku svojho obľúbeného kina

Kino zapojené do projektu majú na webe zverejnený program. Stačí si vybrať film. Ponuka filmov je rovnaká pre celé Slovensko. Cena vstupenky na jeden film je jednotná 3 eurá.

Kúp si vstupenku na premietanie

Predaj vstupeniek prebieha len online prostredníctvom jednotlivých kín, ktoré sa do projektu zapojili. Kúpou vstupenky podporujete vaše obľúbené kino v ťažkých časoch. V prípade, ak chcete obľúbenému kino vyjadriť väčšiu podporu, zakúpiť si viete aj viac vstupeniek.

Pozri si film doma z gauča

Filmy si vieš pozrieť na svojom počítači, notebooku, tablete alebo mobile. Stream začne presne vo pred danom čase, film zároveň nie je možné stopnúť, ani si ho pretočiť. Po zakúpení vstupenky vám príde na vami zadaný mail kód, ktorý je možné použiť iba raz, len z jedného zariadenia a na konkrétny film.
Pre viac informácií o tom, ako si pozrieť film, navštívte stránku kinozgauca.sk, kde nájdete všetky podstatné informácie a tiež zoznam zapojených kín.

kino z gauča

Copyright © 2024 Šamorínčan