pondelok, 26. júl. 2021
dav

Súťaž o dve celodenné vstupenky do aquaparku Thermal Corvinus

13.7.2019, 13:34
Oznam

Kúpalisko a AQUAPARK THERMAL CORVINUS sa nachádza v krásnom prostredí 100 hektárového lesoparku vo Veľkom Mederi.

Návštevníkov čaká 7 bazénov s celoročnou prevádzkou, vonkajšie bazény s vodnými masážnymi tryskami, hracími elementmi, vnútornými i vonkajšími toboganmi. Geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °C vyvierajúca z dvoch prameňov, má blahodarne účinky na pohybové ústrojenstvo a zabezpečuje v bazénoch oddych i relax pre všetky vekové kategórie.

Teplota vody v bazénoch dosahuje 25 až 37 °C. V stredisku sa nachádza aj saunový a vitálny svet. Návštevníci sa môžu tešiť na príjemný relax v útulnom prostredí.

Pripravili sme pre vás súťaž o dva celodenné vstupy. Stačí ak nám napíšete koľko vonkajších bazénov sa nachádza v AQUAPARKU THERMAL CORVINUS .

Správne odpovede posielajte na samorincan [at] gmail.com

Priaznivú odozvu si získal toboganový park, so šmýkačkami a toboganmi exotických tvarov a pestrých farieb.

Od júna do septembra môžu zažiť návštevníci trošku adrenalínu na lanovej dráhe Tarzania, ktorá sa nachádza v korunách vysokých zelených stromov lesoparku.

Thermal Corvinus-2019 (9)

Okrem už dobre známych bazénov, monumentálneho tobogánového sveta a ďalších zábavných vodných atrakcií návštevníkov  očakáva snáď najväčší skokanský bazén v areáli termálneho kúpaliska na Slovensku s tromi skokanskými mostíkmi, SprayPark s interaktívnymi možnosťami využitia pre deti do 10 rokov, rieka s unášajúcou vodou ponúkajúca zážitkové kúpanie sa pre plavcov i neplavcov, ostrov s vodnou atrakciou mečovej fontány a vlnový bazén s pocitom vlnenia ako pri mori - čiastočne prepojený s detským bazénom.

 Srdečne očakávame každého návštevníka a prajeme príjemný relax a odpočinok vo Veľkom Mederi.

Copyright © 2021 Šamorínčan