sobota, 20. júl. 2024
Strašidelný Halloween v x-bionic® aquatic sphere

Strašidelný Halloween v x-bionic® aquatic sphere

26.10.2021, 13:30
x-bionic® sphere

Vezmite celú rodinu a príďte si užiť strašidelné chvíle do x-bionic® sphere. 30.10 deň plný záhad, kedy opäť ožívajú všetky strašidlá a duchovia. Súčasťou programu je aj krvavý kúpeľ, desivá jazda do močiara či výroba bosoráckeho elixíru. 

Otestujte si svoju statočnosť a príďte spoločne s vašimi ratolesťami na akciu STRAŠIDELNÝ HALLOWEEN.

Pre najmenších je pripravená sladká odmena od spoločnosti Nestlé, zaujímavé výhry rôznych plaveckých doplnkov od spoločnosti Speedo, či osvieženie v podobe detských nápojov Jupík. To všetko len za cenu 3 hodinového vstupu alebo celodenného lístka do x-bionic® aquatic sphere. 

Ak sa vám zdá pár hodín strašenia málo, máte možnosť využiť strašidelnú zážitkovú atmosféru v podobe pobytu na 3 noci v xbionic® sphere. V spolupráci s cestovnou kanceláriou Satur a ich rodinným klubom Planet fun je pre deti zabezpečený bohatý strašidelný animačný program počas celého pobytu. 

Dospelí si prídu na svoje vďaka exkluzívnemu wellnessu, neobmedzenému vstupu do vodného sveta a na tobogany. Čas môžu tráviť aktívne v jednom z najlepšie vybavených gymov na Slovensku, či pri strečingu alebo si spraviť výlet na X-bikoch, ktoré budú mať k dispozícií na 2 hodiny zadarmo. Navyše 2 deti do 13 rokov majú pobyt zadarmo.
Prineste si so sebou veľa odvahy, bez nej to tento rok nepôjde!

Viac informácií nájdete na https://www.x-bionicsphere.com/event/strasidelny-halloween-vxbs/.

aqua halloween

Copyright © 2024 Šamorínčan