nedeľa, 21. júl. 2024
Špinavá predvolebná kampaň dorazila aj do Šamorína

Špinavá predvolebná kampaň dorazila aj do Šamorína

4.11.2018, 10:47
Slávka Gáborová

Hoci to miestami na sociálnych sieťach a v rozhovoroch na uliciach občas poriadne iskrí, doteraz sa neférová predvolebná kampaň nášmu mestu vyhýbala.

To sa zmenilo pred  pár dňami. Obyvatelia mesta si mohli nájsť v poštových schránkach našli letáky, ktoré útočia na jedného z kandidátov na primátora, konkrétne Jozefa Bednára (nezávislí).

Predvolebný leták nespĺňa náležitosti zákona, čím sa má zamedziť odhaleniu jeho autorstva.

V letáku sa tvrdí, že Jozef Bednár je tajným primátoroským kandidátom Smeru-SD. Autor toto obvinenie stavia na skutočnosti, že Bednár je poslaneckým asistentom exministra kultúry Mareka Maďariča. Autor si pritom nevšimol skutočnosť, že Maďarič bol so Smer-SD v dlhodobom konflikte a nakoniec zo strany aj odišiel.

,,Tak ako môžem byť ja, ako jeho blízky človek, teraz tajným kandidátom Smeru na šamorínskeho primátora? A mám aj niesť zodpovednosť za kauzy exministra Maďariča. Ale za aké? Nie ja, ani Maďarič, ale všetky dôležité slovenské médiá vždy písali o tom, že minister Maďarič bol jeden z mála ministrov, ktorý žiadne kauzy nemal. Žiadne. Aj údajné vracanie 170 miiónov eur je nezmyslom,” vyhlásil k tomu Jozef Bednár.

IMG_2816

Copyright © 2024 Šamorínčan