streda, 17. apr. 2024
rozvoz jedál

#smevtomspolu: Podporme šamorínske reštaurácie

4.11.2020, 09:17
Peter Gábor

Vieme, že v týchto nestálych časoch nič nie je samozrejmosťou. Nie sme istí, kedy pôjdu naše deti do školy, kedy si budeme môcť sadnúť s priateľmi, ani či budeme môcť ísť zajtra do roboty a nebudeme musieť ostať doma pre pozitívny test.

Zároveň nám však momentálna situácia ponúka možnosť ukázať, akými sme ľuďmi a dáva nám možnosť podať pomocnú ruku. Okrem ohrozenej skupiny ľudí, koronavírus zasadil tvrdý úder aj šamorínskym podnikateľom v gastronomickej oblasti.  Šamorínčan by vás chcel preto vyzvať, aby ste ich podporili.

V našom meste je veľa prevádzok, ktoré fungujú len na donášku alebo cez výdajné okienko. Niektoré ponúkajú aj vyhrievané terasy, ale prichádzajúce zimno obdobie nepraje príjemnému posedeniu na terase. Ak chcete urobiť dobrý skutok, tak keď budete najbližšie uvažovať, čo si dať na obed alebo večeru, skúste si otvoriť jedálny lístok niektorej z našich šamorínskych reštaurácií a objednať si u nich jedlo. Určite sa veľmi potešia.

Snáď sa nám podarí udržať ich teraz nad vodou. A potom, keď sa toto celé skončí, budeme môcť si ísť sadnúť na pivo alebo na palacinky do nášho obľúbeného podniku.

Reštaurácie po kliknutí na čítaj ďalej.

Market Bistro & CafePríďte si ku nám oddýchnuť a vychutnať dobré jedlo. Od pondelka už konečne opäť aj na terase, a vo vykúrenom stane.  Čerstvosť, sezónnosť, kvalita, príjemná a priateľská atmosféra… to je MARKET Bistro pri trhovisku.

Aktuálnu ponuku a jedálny lístok nájdete na facebookovej stránke - tu.

 

Bella Italia Pizzeria - jedna z najstarších pizzérií v Šamoríne.

Výborný objednávkový systém, ktorý využíva mnoho Šamorínčanov funguje rýchlo, efektívne a zákaznícky prívetivo.

Viac info na stránkach: www.bellaitaliapizzeria.sk

 

Gastro Slovakia Ring - ponuka kvalitných a tradične-netradičných jedál prostredníctvom rozvozu.

Na zostavenie vlastného menu a online objednanie možno využiť novú prehľadnú stránku https://gastro.slovakiaring.sk/sk/ , mobilné číslo +421 917 859 105 alebo email delivery [at] slovakiaring.sk.

Prajeme vám dobrú chuť!

 

Pizzeria Lombardi - Známa šamorínska pizzeria Lombardi pizza na Hlavnej 62 ponúka nielen všetkým jedákom chrumkavú pizzu počas celého týždňa.

Rozvoz Šamorín a okolie. Objednávky na telefónnom čísle:  0917 939 939. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť aj na stránke www.lombardi.sk.

 

Golden Garden v x-bionic® sphere - funguje pre donášku jedál v piatok, sobotu a nedeľu.

Viac info a kompletný jedálny lístok pre donášku na stránke www.x-bionicsphere.com/restauracie/golden-garden/

Copyright © 2024 Šamorínčan