nedeľa, 21. júl. 2024
chapionshiplive1

Sledujte MS v strednom triatlone zo Šamorína naživo online!

29.5.2019, 11:30
Mária Halajová

Organizátori prestížneho športového triatlonového podujatia The Championship 2019 nadviazali na úspešný minulý ročník, kedy preteky zo Šamorína sledovalo naživo online viac než 140 000 divákov po celom svete.

Absolútnu svetovú elitu na tratiach v okolí Dunaja bude môcť cez live stream a zároveň aj vo vysielaní slovenskej Orange TV a českej O2 televízie sledovať opäť masa fanúšikov. Živý prenos z pretekov začína už o 11:00, 2. júna 2019.

The Championship patrí medzi najprestížnejšie triatlonové preteky na svete, na ktoré sa kvalifikujú len tí najlepší. Diváci preto môžu očakávať strhujúcu súťaž, s účasťou absolútnej svetovej elity. V Šamoríne totiž na štart nastúpia mená ako Sebastian Kienle, Frederic Funk, Rodolphe von Berg, Florian Angert, Mauricio Méndez Cruz, Sarah Lewis, Lucy Charles, Anne Haug, Daniela Bleymehl, či Radka Kahlefeldt.

„Živé vysielanie nezachytí len pozoruhodné výkony profesionálnych atlétov, ale aj dejisko pretekov a neopakovateľnú atmosféru The Championship 2019. Na základe skúsenosti z predchádzajúceho roku očakávame pri obrazovkách stovky tisícok divákov, čím nadviažeme na nové štandardy v triatlone,“ vysvetľuje Zibi Szlufcik, výkonný riaditeľ Challenge Family.

Prenos začne 30 minút pred začiatkom pretekov a bude trvať až do konca triatlonu. Diváci tak neuvidia len samotný turnaj, ale budú môcť zažiť aj napätie a nadšenie pred štartom, či silné emócie v cieli. Prenos bude komentovať redaktor portálu tri247.com John Levison, ktorý nás sprevádzal šampionátom aj minulý rok. Tento ročník ho bude dopĺňať skúsená triatlonistka Laura Siddall, ktorá je zároveň ambasádorkou Challenge Family. Okrem komentovania situácie na trati obohatia divákov aj o zákulisné informácie a zaujímavosti zo sveta triatlonu.

Ďalší výnimočný športový sviatok to bude aj pre hosťujúci olympijský komplex v Šamoríne. „Sme nesmierne hrdí, že môžeme hosťovať The Championship už tretíkrát po sebe a podporovať tak triatlon ako šport, po celom svete. Atléti z viac ako 60 svetových krajín a vysokokvalitný live stream umožnia zdieľať unikátne zážitky a dramatickosť pretekov s divákmi z celého sveta,“ dodáva generálny riaditeľ x-bionic® sphere Richard Ungerhofer.

 

Sledujte MS v strednom triatlone zo Šamorína naživo online!
Sledujte MS v strednom triatlone zo Šamorína naživo online!
Sledujte MS v strednom triatlone zo Šamorína naživo online!
Sledujte MS v strednom triatlone zo Šamorína naživo online!
Copyright © 2024 Šamorínčan