nedeľa, 26. máj. 2024
Seniori vo Hviezdoslavove sa do štvrtka môžu hlásiť na očkovanie

Seniori vo Hviezdoslavove sa do štvrtka môžu hlásiť na očkovanie

11.5.2021, 07:47
obec Hviezdoslavov
Vo Hviezdoslavove sa seniori  70+ môžu prihlásiť na očkovanie, ktoré sa uskutoční v priebehu mája priamo v obci. Vzhľadom na to, že je OcÚ Hviezdoslavov je v tomto týždni (od 10. do min. 17. mája 2021) v karanténe, je potrebné sa hlásiť na mobilné tel. č. 0910 55 99 93 (nie na pevnú linku 031/562 50 35)
 
Stále je možné zaslať i e-mail na Obecny [at] Hviezdoslavov.sk. Osobné návštevy, pochopiteľne, vzhľadom na karantenizáciu všetkých zamestnancov úradu, bohužiaľ, nie sú možné. Tí z Vás, ktorí ste sa už nahlásili, samozrejme, nemusíte robiť nič. Úrad Vás bude kontaktovať, keď bude jasný termín očkovania.
 
 
Viac o očkovaní seniorov v obci (prevzaté zo stránok obce):
 

S cieľom pomôcť zaočkovať tých najzraniteľnejších – a teda seniorov vo veku 70 a viac rokov – Vám chceme oznámiť, že Vás po novom radi zaočkujeme aj u nás doma – vo Hviezdoslavove – tak, aby ste nemuseli nikam chodiť. Očkovanie je, prirodzene, dobrovoľné a bezplatné. Pre všetkých Vás, ktorí budete mať záujem, budú nachystané vakcíny zn. Pfizer/BioNTech. Prosíme Vás všetkých, ktorí máte vek 70 a viac (príp. 60 a viac, ale z vážnych dôvodov sa nechcete / nemôžete ísť dať očkovať inde), aby ste sa do 13. mája (t. j. do štvrtku večera) prihlásili na náš Obecný úrad Hviezdoslavov, a to buď:

  • telefonicky na tel. č. 0910 55 99 93 (Kancelária prvého kontaktu - Ing. Andrea Marko, PhD.),
  • príp. e-mailom na Obecny [at] Hviezdoslavov.sk

a my Vás následne zaevidujeme na očkovanie, ktoré prebehne v máji 2021 priamo v našej obci – vo Hviezdoslavove. V prípade akútnej potreby, príp. imobility, Vás výjazdová očkovacia služba, zriadená Trnavským samosprávnym krajom, zaočkuje aj u Vás doma. Presný termín očkovania Vám po Vašom prihlásení oznámi náš obecný úrad.

Pevne veríme, že Vám možnosť očkovania doma – vo Hviezdoslavove – zjednoduší prístup k vakcíne a že tým z Vás, ktorí o očkovaní stále nie ste presvedčení, aj táto služba v rozhodovaní pomôže.

Copyright © 2024 Šamorínčan