utorok, 11. máj. 2021 - Blažena
mobil

Šamorínski zákazníci UPC stále bez internetu

2.10.2019, 14:42
topsy.sk
Niektorí zákazníci spoločnosti UPC dnes ráno zostali bez internetu a televízie. Dôvodom je výpadok, ktorého príčinou je rozsiahle poškodenie hlavného optického vedenia, spôsobeného požiarom v šachte na Prístavnom moste v hlavnom meste.

Výpadok internetu a televízie postihol zákazníkov spoločnosti UPC najmä v Ružinove, Podunajských Biskupiciach, vo Vrakuni, no i v Šamoríne. „Aktuálne evidujeme výpadok našich služieb v 2. bratislavskom obvode (Ružinov, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, ako i Šamorín). Príčinou výpadku, ktorý sa týka všetkých služieb, je rozsiahle poškodenie hlavného optického vedenia, spôsobeného požiarom v šachte na Prístavnom moste.

Spoločnosť nateraz nevie odhadnúť, dokedy budú jej klienti bez služieb. „Vzhľadom na rozsah poškodenia optického vedenia nie je možné v tejto chvíli odhadnúť termín obnovenia všetkých služieb,“ napísala spoločnosť UPC, ktorá sa svojim zákazníkom za prerušenie poskytovania služieb ospravedlňuje a uisťuje, že robí všetko pre to, aby bolo poskytovanie služieb čo najskôr obnovené v plnom rozsahu. „O vývoji riešenia výpadku informujeme aj na našej internetovej stránke a Facebooku,“ dodala.

Copyright © 2021 Šamorínčan