piatok, 22. okt. 2021 - Sergej
Šamorínčan nosí darčeky: Finálne kolo vianočnej súťaže!

Šamorínčan nosí darčeky: Finálne kolo vianočnej súťaže!

9.12.2020, 15:16
Peter Gábor

Dnes tu máme posledné kolo našej 5 týždňovej súťaže. Ako ste si iste všimli, pravidelne prinášame rozhovory so zaujímavými šamorínčanmi a šamorínčankami. Toto kolo sa bude týkať práve nich.

Nižšie nájdete tri krátke popisy osôb, s ktorými sme nedávno robili rozhovory.Jedná sa o ľudí, ktorí v našom meste denne podávajú pomocnú ruku svojim spoluobčanom. Spôsoby, akými to robia možno nie sú zjavné, ale podľa nás majú aj tak majú veľký dopad. Vašou úlohou bude napísať nám do komentára na našom facebooku, alebo na e-mail mená troch ľudí, ktorých sa budú týkať nasledujúce charakteristiky.

Otázky po kliknutí na čítaj ďalej.

1. Pre jeho povolanie je typické, že vchádza tam, odkiaľ ostatní utekajú. Pomôcť nám príde ak zavoláme na telefónne číslo, ktoré poznajú aj malé deti a určite sa priženie na veľkom červenom aute.

2. Pre človeka o ktorom hovoríme je cvičenie alfou a omegou, čo je zjavné už na prvý pohľad. Pomôcť vie však nie len s obyčajným chudnutím ale napríklad aj s boľavým chrbtom alebo v oblasti zdravej výživy.

3.  Skúsenosti, ktoré si táto osoba priniesla z europarlamentu pretavila do pomoci seniorom v meste o ktorom hovorí, že je pre ňu "stredom vesmíru".

 

Dopredu sa chceme poďakovať všetkým účastníkom tohto, ale aj minulých kôl. Ďakujeme a prajeme pekné Vianoce!

Copyright © 2021 Šamorínčan