pondelok, 22. júl. 2024
mlyn jelka

Radi splavujete? Máme pre vás výborný tip na sobotu

17.5.2019, 07:52
Oznam

Skupina CANOETRIPS  vás pozýva zajtra na splav Malého Dunaja. Privítajte jar v prírode a na záver sa pozrite na slávnostné otvorenie Vodného Mlyna a skanzenu v Jelke (18.5. sobota od 13:00) s bohatým programom pre deti a návštevníkov.

Viac info po kliknutí na čítaj ďalej.

Vybrať si môžete z viac trás, od kratšieho dvojhodinového až po celodenný. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom na info [at] canoetrips.sk alebo na našej FB skupine.

Trnavský samosprávny kraj, Obec Jelka a Vlastivedné múzeum v Galante Vás pozývajú na slávnostné otvorenie zrekonštruovaného Vodného mlyna v Jelke a revitalizovaného Skanzenu pri Vodnom mlyne v Jelke, dňa 18. mája o 13.00 hod v Jelke.

Pred slávnostným otvorením je pre verejnosť pripravená výborná akcia so športovým programom "Hľadanie pokladov po stopách žitnoostrovských vodných mlynov." ?

Cieľom podujatia je dobrodružné objavovanie prírodných hodnôt Malého Dunaja ? a kultúrnych hodnôt obce Jelka s prehliadkou vodného mlyna v Jelke a obnoveného skanzenu v rámci projektu ? DANUBE BIKE&BOAT

 

 

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan