utorok, 16. apr. 2024
futbal

,,Predzápas“ sa vydaril

9.10.2020, 12:59
stksamorin.sk

Vo víťaznom zápase proti béčku Slovanu (4:1) debutoval v našej bránke nový gólman. Daniel Veszelinov prvýkrát chytal za Šamorín.

,,Cez týždeň mi povedali v Dunajskej Strede, že v nedeľu bude chytať za ŠTK. Pred zápasom som so šamorínskym tímom absolvoval aj pár zápasov,“ začal 19-ročný brankár, ktorý do DAC prišiel v lete z klubu Gábora Királya. So žlto – modrými podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu.

,,Po víťaznom zápase mám super pocity,“ pokračoval Dani, ktorý počas zápasu predviedol niekoľko skvelých zákrokov. ,,Som veľmi rád, že som mohol po dvoch mesiacoch opäť chytať vo súťažnom zápase. Verím, že s tímom budeme aj naďalej úspešní. Síce v II. lige som chytal iba jeden zápas, no súťaž má výbornú úroveň, hra bola rýchla a tvrdá. Som rád, že so svojimi zákrokmi pomohol mužstvu,“ povedal Dani, ktorý v Dunajskej Strede počas voľného času je najčastejšie s Andrásom Schäferom.

Šamorín je partnerským tímom DAC a preto nedeľňajší duel môžeme považovať aj ako predzápas. ,,Veru. Prvý súboj vyšiel, zdolali sme rezervný tím Slovana. Verím tomu, že aj októbrový duel DAC – Slovan skončí domácim víťazstvom,” dodal Veszelinov Dániel.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan